Jak jeść żeby schudnąć..

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
kamila33
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2014, o 16:38

Re: jak jesc zeby schudnac..

Post autor: kamila33 »

Ale pewnie wielu by tak chciało schudnąć - połknę dwie tabletki dziennie będzie ok. Kluczem do sukcesu jest racjonalne odżywianie się i cierpliwość -zwłaszcza kiedy waga po początkowych spadkach stanie w miejscu.
Mikuła
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2014, o 09:33

Re: jak jesc zeby schudnac..

Post autor: Mikuła »

To nie jest tak, że suplementy nic nie dają - dają, ale nie może być tak, że ktoś jak szalony łyka tabsy w oczekiwaniu na efekt cud - bez racjonalnego odżywiania i nawet odrobiny wysiłku nie da się osiągnąć zadowaląjacych i stabilnych efektów.
opaska
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 17:16

Re: jak jesc zeby schudnac..

Post autor: opaska »

na pewno już teraz każdemu bede to powtarzać bo sama się przekonałam że to prawda- koniecznie jedz 5 razy dziennie- będziesz w pewnym momencie się wręcz zapychać tym jedzeniem ale i tak będziesz chudnąć i to jest najlepsze także pamiętaj zdrowe, lekkie jedzenie, sporo owoców, warzyw, ale często
Magda93
Posty: 132
Rejestracja: 19 lip 2011, o 08:54

Re: jak jesc zeby schudnac..

Post autor: Magda93 »

Według badań na komórkach kwas liponowy zmniejsza lipogenezę (odkładanie się tłuszczu w tkance tłuszczowej), adipogenezę (różnicowanie komórek prekursorowych w komórki tłuszczowe), zmniejsza ekspresję genów lipogenicznych. W badaniach na zwierzętach i na ludziach wykazano, że wspomaga odchudzanie. Stosowany jest głównie przy cukrzycy, ale ma też więcej zastosowań. Dla zainteresowanych polecam artykuł z przeglądem publikacji naukowych, w języku polskim: kwas liponowy .
Zaleszczotek
Posty: 66
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 15:08

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: Zaleszczotek »

unikaten pisze:Ja akurat słyszałem wiele pozytywnych opinii o tym preparacie
Co za badziew reklamujesz.
SylwiaLESIK
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2012, o 21:10

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: SylwiaLESIK »

KOD 7 TJ. BIAŁKA, TŁUSZCZE, WĘGLOWODANY, WITAMINY, SKŁADNIKI MINERALNE, BŁONNIK, WODA:
Wymienione substancje są niezbędne do tego, by nasz organizm funkcjonował prawidłowo, komórki odpowiednio się tworzyły i regenerowały, w przeciwnym bowiem razie nowo powstające, są coraz gorszej jakości, w wyniku czego dochodzi najpierw do dolegliwości, następnie do rozlicznych chorób, szybkiej starości, aż w końcu do przedwczesnej śmierci. Długość życia komórek jest zróżnicowana np. leukocyty (białe krwinki) żyją około 10 dni, niektóre kubki smakowe na języku tylko kilka godzin, komórki mięśni kilka miesięcy, a komórki kości żyją aż 7-8 lat. W naszym organizmie następuje ciągły proces odnawiania się, czyli odbudowy. Aby mógł on przebiegać racjonalnie, musi być dostarczony materiał do budowy tychże komórek. Materiałem są oczywiście związki pokarmowe i składniki odżywcze, pozyskiwane przez nasz organizm wraz ze zjadanym pożywieniem.

PRODUKTY ZALECANE TO:
Białka biologicznie prawidłowe, minimalna zawartość tłuszczu, węglowodany do 13% wzrostu (b. niski wzrost po spożyciu), oraz 0% toksyn.

PRODUKTY DOZWOLONE TO:
Białka prawidłowe biologicznie, nieduża zawartość tłuszczu, węglowodany do 26% wzrostu (bezpieczny antycukrzycowy wzrost), minimalna zawartość toksyn.

PRODUKTY ZAKAZANE TO:
Białka nieprawidłowe biologicznie, za dużo tłuszczu, węglowodany o wzroście 26,01%-74% wzrostu (wzrost duży i b. duży), oraz zbyt wiele toksyn spowalniających i zatruwających nasze organizmy.

W ODŻYWIANIU PODSTAWOWYM ZAŁOŻENIEM JEST TO CO JEMY, A NIE O KTÓREJ GODZINIE I W JAKICH PORCJACH:
Organizm zakodowany jest genetycznie tak, aby oddziaływać na spożyty produkt żywnościowy adekwatnie co do składu tego produktu i wobec którego poszczególne narządy organizmu wykonują zaprogramowane ewolucyjnym życiem na Ziemi reakcje (wyuczone przez miliony lat). Nieistotnym czynnikiem jest godzina, a pomniejszym ilość spożywanego pokarmu: liczy się zawsze skład pierwiastkowy „produktu” zjedzonego przez człowieka. Wszystkie czynniki inne niż skład mają znaczenia drugorzędne i można je nawet wstępnie pominąć. P. S. Pora spożywania posiłków nie jest istotna, a ich objętość powinna być uzależniona od indywidualnych potrzeb organizmu.
Załączniki
60.244. 66,8 KB. Rolada cielęca... ODPAROWANE  WĘGLOWODANY  TJ. DO  STRUKTURY  C... GLUKOZA NATURALNA... INDEKS  ŻYWIENIOWY  TJ. IŻ PRODUKTU....JPG
bibitka
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2016, o 20:26

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: bibitka »

Mało i co jakiś czas 5 posiłków dziennie plus wysiłek fizyczny tego się trzymaj a schudniesz na pewno. Czytałam wiele książek na ten temat jestem studentką 2 roku dietetyki także wiem co mówię. Jeszcze zerknij sobie na stronę [spam] tam też czytałam kilka fajnych tekstów na temat zdrowego odchudzania
pamelakojder
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2017, o 21:07

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: pamelakojder »

Zdecydowanie tak jak pisze bibitka powyżej a jeśli chodzi o ten portal adamed.expert to właśnie przeczytałam ostatnio artykuł wciągnął mnie na maksa. Odchudzałam się przy pomocy dietetyka i to samo mówił 5 małych posiłków dziennie dużo wody i ruch na świeżym powietrzu i powinno być dobrze
alessee

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: alessee »

Ważne jest jedzenie
białego mięsa
ciemnego pieczywa
oraz dzej ilosci warzyw

Pamietajcie,że dieta to nie wszysto. Bez znaczenia na to jak restrykcyjną dietę zaprowadzicie to jeśli nie będziecie ćwiczyli to nie uda Wam się schudnąć. Ćwiczenia są bardzo ważne.W zasadzie to macie wiele powodów na to aby biegac.

Nie dość,ze poprawia to wydajność to jeszcze bardzo pomaga w diecie i odchudzaniu się.
bra91
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2017, o 09:32

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: bra91 »

Warto wiedzieć jak dobierać pokarmy oraz jakich witamin mamy niedobór i na podstawie tego ułozyć sobie sensowną i zbilansowaną diete. Ja robiac to dla siebie korzystalam z porad zawartych na adamed.expert/category/dieta-i-styl-zycia/ duzo dobrego sie stad dowiedzialam i wyrobilam fajne zdrowe nawyki zywieniowe. Juz nie jem tak jak dawniej. tlusto i smazonego!
pamelakojder
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2017, o 21:07

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: pamelakojder »

Dokładnie tak jak mówisz kojarzę ten portal bardzo często na niego wchodzę, czytam zamiast gazety:) W sumie to już wiele się dzięki niemu dowiedziałam. Nawet wczoraj specjalnie wchodziłam na forum żeby poszukać co jest dobre na trawienie z domowych sposobów
lucy30
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2017, o 07:53

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: lucy30 »

na trawienie mówisz i co znalazłaś na tym Adamed Expert? Mam problemy z trawieniem i kiedyś mi powiedziano, że może źle łącze posiłki są tam jakieś poradniki jak łączyc swoje dania co sie z czym je? Niestrawnosc to bardzo meczaca dolegliwosc
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: krim »

Warto byłoby ograniczyć:
białe pieczywo
słodycze
makaron
oraz . alkohol ( tak tak, alkohol równeiż zawiera bardzo dużo kalorii).

Jeśli chodzi o suplementy na odchudzanie to jestem zdania, ze licza sie jedynie naturalne. Polecam Fibra Vitale, który sam ostatnio biore i jestem z niego zadowolony. Jasne,że początkowo liczyłem się z kasa bo trochę mi się to drogie wydawało Ale sporo osób polecało na siłowni, na której ćwicze,ze pomysląlem sobie co tam.Spróbuję. I działa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 4 gości