wspólna nauka biologii matura 2015 kraków okolice & skype

Materiały, notatki, ściągi podane przez użytkowników forum. Metody i sposoby nauki do matury z biologii. Wspólna nauka do matury na forum. Rozwiązania zadań, klucze, odpowiedzi.
theanna
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2014, o 21:00

wspólna nauka biologii matura 2015 kraków okolice & skype

Post autor: theanna »

Hej, jestem tegoroczną maturzystką i najprawdopodobniej studentką AGH. Zamierzam w przyszłym roku poprawiać maturę z biologii ponieważ tegoroczny wynik nie pozwolił mi spełnić marzeń. Domyślam się iż jest wiele osób w podobnej sytuacji, być może nie jeśli chodzi o biologię, ale o inne przedmioty. Plan jest taki- w miarę możliwości robimy razem arkusze, przepytujemy się, motywujemy się wzajemnie, ogólnie pomagamy sobie. Jeśli również masz w planach rozwalić maturę w 2015 roku na ponad 90% daj znać. Chodzi mi przede wszystkim o osoby z okolic krakowa, aczkolwiek nauka przez skypa również wchodzi w grę. Co do terminu ewentualnych spotkań jestem w stanie się dostosować. Proszę nie proponować korepetycji, potrzebuję po prostu partnera albo partnerki do nauki Liczę na wasze odpowiedzi, nie zostawiajcie mnie z tym samej
PS zacznijmy od wrzesnia
angela12
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2014, o 10:25

Re: wspólna nauka biologii matura 2015 kraków okolice & skyp

Post autor: angela12 »

jestem chetna! napisz do mnie na ten adres mailowy cielecka.[at].com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości