Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: antropolog95 »

Lek-dent Zabrze jak się uda poprawić
Awatar użytkownika
nodame
Posty: 252
Rejestracja: 11 mar 2012, o 10:36

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: nodame »

randomlogin pisze:
Paulaa96 pisze:Jak nie, to zostaję w domu.
Haha, uwielbiam Cię, jesteś bezbłędny!

Ja przy dobrze napisanej maturze chciałabym iść na lekarski do Poznania albo Łodzi, a przy gorzej tam gdzie się dostanę.
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: Mikrotrabekule »

Łódź, a jak będę miała za mało pkt żeby się tam dostać, to nie wiem, gdziekolwiek.
kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: kate27 »

Wawa, bo stąd jestem, więc to ekonomicznie&organizacyjnie najwygodniejsza opcja.

Wybiorę awaryjnie jakieś inne miasta, ale raczej wolałabym się dostać na wum. Nie jestem jakoś przesadnie bogata i o ile mieszkając z rodzicami nie muszę się niczym przejmować, to utrzymywanie mnie na odległość (+jakieś mieszkanie/akademik) mogłoby być problematyczne, a nie wiem, czy praca dorywcza na takich czasochłonnych studiach jest dobrym pomysłem
Awatar użytkownika
kasiulam
Posty: 81
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 19:55

Re: Maturzyści 2015! Gdzie na lekarski?

Post autor: kasiulam »

Chyba Wrocław. Z jednej strony super, jestem strasznie przywiązana do swojego Wrocka, ale z drugiej strony chciałoby się wyrwać, wylecieć z ciepłego, milusiego gniazda rodzinnego
Nastawiam się na Wrocław, Poznań ewentualnie Łódź. Inne uczelnie mnie nie interesują, albo za daleko, albo nieciekawe, albo matematyka rozszerzona (już fizyka mi bardziej leży) jak w przypadku Krakowa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 14 gości