Neurobiologia 2014

Czy warto studiować neurobiologię, czy po ukończeniu studiów znajdę dobrze płatną pracę, które uczelnie pozwalają na studiowanie neurobiologii? Więcej pytań, odpowiedzi i dyskusji na forum.
infinity95
Posty: 20
Rejestracja: 4 sty 2014, o 19:59

Neurobiologia 2014

Post autor: infinity95 »

Zapraszam wszystkich wybierających się na ten cudny kierunek do dzielenia się wątpliwościami, informacjami, pomysłami itd.
Myślę, że taki wątek zbiorczy przyda się Nam wszystkim, przyszłym studentom neurobiologii
Pozdrawiam!
soultormentor
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2013, o 20:44

Re: Neurobiologia 2014

Post autor: soultormentor »

czy kończąc te studia będę mógł robić coś poza sprzedawaniem w KFC albo zbijaniem palet ?
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Neurobiologia 2014

Post autor: iSzymur »

Nie
Agnieszka9508
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2014, o 13:03

Re: Neurobiologia 2014

Post autor: Agnieszka9508 »

co trzeba zdać na maturze żeby się dostać na ten kierunek? to chyba jakis niedawno otworzony ?
Awatar użytkownika
Ranamori
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2014, o 15:02

Re: Neurobiologia 2014

Post autor: Ranamori »

Może mi ktoś powiedzieć, jakie przedmioty są wymagane na neurobiologię UJ? Przeczytałam niby, że biol. i chem. liczone są x2, oprócz tego mat/ang i pol, ale czy wszystkie te przedmioty wymagane są na poziomie rozszerzonym?
Isilnath
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2014, o 10:58

Re: Neurobiologia 2014

Post autor: Isilnath »

Można poziom podstawowy, ale dzielisz wtedy wynik przed pół. Tzn oni dzielą jak punkty liczą
Martyna_96
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2014, o 14:42

Re: Neurobiologia 2014

Post autor: Martyna_96 »

Cześć! Już dłuższy czas temu, przeglądając kierunki studiów zainteresowała mnie neurobiologia. Mam jednak sporo wątpliwości i chciałabym porozmawiać z kimś kto studiuje ten kierunek i kto zechciałby odpowiedzieć mi na kilka pytań. Znajdę tu kogoś takiego?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość