WF

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: WF

Post autor: Collo »

nika0645 pisze:czy wf jest obowiązkowy, czy nie?
Obowiązkowy
mam do Was pytanie a propo zaliczenia wf-u jeździectwem - orientuje się ktoś, jak to wszystko dokładnie wygląda? zapisy, cena, dojazd np. czy jest możliwość odrobienia wf-u np. wykupieniem karnetu na semestr w stajni SGGW? (czy dają zaświadczenie, które zalicza wf)
Wf można zaliczyć na kilka sposóbów:
- zapisać się na stronie swfisu na wybrane zajęcia z planu podanego kilka dni wcześniej. Na każde zajęcia jest ograniczona liczba miejsc, obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Często ludzie przepisują się na inne zajęcia nie zmieniając przy tym nic w systemie, więc można czasami iść do prowadzącego dany wf i się zapytać czy można na te zajęcia przychodzić.
- wyrobić kartę AZSu (koszt 60zł) i zapisać się na wybrane zajęcia z AZSu (nie wszystkie zaliczają wf)
- wyjechać na jakiś obóz sportowy. Odbywają się one zwykle w trakcie ferii lub wakacji. Jeśli WUM organizuje jakiś obóz z jeździectwa to będziesz się mogła na niego zapisać i on normalnie zaliczy ci wf. Kwestiami organizacyjnymi bym póki co się nie interesował Wszystko podadzą organizatorzy.

Wykupienie tego karnetu raczej nie przejdzie
Awatar użytkownika
moorisett
Posty: 571
Rejestracja: 26 lip 2012, o 09:56

Re: WF

Post autor: moorisett »

Co do jezdziectwa z AZSu to musisz mieć wykupioną kartę AZS plus karnet chyba na 10 jazd niestety tylko w jednym miejscu - w TKFF Podkowa (o ile dobrze pamiętam) - to zalicza semestr wf, tylko musisz slontaktować się z kierowniczką sekcji.Co do TKFF - jeździłam tam, ale dość - krótko - specjalnego dramatu nie ma, ale o super warunkach trudno też mówić (2 ujeżdżalnie na taką liczbę koni). Plusem jest to, że jest w miarę blisko stacji WKD.
Co do sekcji jeździeckiej - jest jeszcze tygodniowy obóz, który zalicza cały semestr.

Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: WF

Post autor: nika0645 »

bardzo Wam dziękuję
jak na razie chcę się dostać, a potem w zależności, gdzie będę - zacznę się dopiero martwić

pozdrawiam!
Niklenifty
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2014, o 18:29

Re: WF

Post autor: Niklenifty »

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda zaliczenie wfu przy wyborze opcji obozu sportowego?
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: WF

Post autor: Collo »

Jedziesz = zaliczasz wf

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości