Wymagania maturalne na English Division

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kamilla
Posty: 1
Rejestracja: 2 cze 2014, o 19:32

Wymagania maturalne na English Division

Post autor: kamilla »

Moi drodzy, naszukałam się po internecie i różnych forach ale nigdzie nie znalazłam informacji o progach punktowych dla kierunku lekarskiego English Division. Jestem Polką ale bardzo chciałabym studiować w j. angielskim, obawiam się tylko czy moja matura mi zapewni tam miejsce. Czy progi są podobne jak w przypadku kierunku lekarskiego w trybie stacjonarnym? Może jest na forum jakaś osoba która się orientuje w tym temacie i mi pomoże? Pozdrawiam:)
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Wymagania maturalne na English Division

Post autor: lith »

Matura chyba nie ma żadnego znaczenia:
Tutaj masz opłaty i terminy:

Kod: Zaznacz cały

admission.mug.edu.pl/1455.html
Na pewno jest się dostać dużo łatwiej niż na stacjonarne, czy nawet niestacjonarne, bo opłata jest 2x wyższa niż niestacjo po polsku
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Wymagania maturalne na English Division

Post autor: tkasia »

A jakie są wymagania w związku z j. angielskim?
Jakiś certyfikat czy nie koniecznie?
Marsalaa
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2014, o 18:16

Re: Wymagania maturalne na English Division

Post autor: Marsalaa »

Wyniki maturalne są ważne. To od nich zależy czy zmieścisz się na liście.
Studiuje na ED.
Jeśli macie jakieś pytania - piszcie PW.

Marta
izzy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2014, o 08:24

Re: Wymagania maturalne na English Division

Post autor: izzy »

Marsalaa, Siema, chciałbym się dowiedzieć czegoś o kierunku ED. Poprawiam w tym roku maturę bo w tamtym miałem po 73% z chemii i biologii więc na lekarski płatny trochę zabrakło niestety. oczywiście mam nadzieje że dostane sie w już w tym roku ale matura to matura to różnie bywa niestety. Czy te 146 pkt spokojnie starczy w razie czego na ED? Interesuje mnie najbardziej Gdańsk. I jak oceniasz studiowanie? Poziom dobry czy traktują faktycznie troche zbyt lekko? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź- Maciej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości