jak się dostać na niestacjonarne studia, kierunek lekarski??

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
sunflowers88
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2014, o 16:33

jak się dostać na niestacjonarne studia, kierunek lekarski??

Post autor: sunflowers88 »

witajcie, prosze o pomoc. 8lat temu zdawalam mature, potem troche mi sie zycie pokomplikowało i nie poszlam nigdzie na studia, teraz jak mam juz ustabilizowana sytuacje chcialabym pojsc na medycyne, na kierunek lekarski zaocznie, tyle ze na maturze zdawalam tylko angielski, polski i geografie, a wiem ze aby ubiegac sie o przyjecie na UM trzeba pisac mature z chemi lub biologii. Co mam zrobic aby w przyszlym roku miec szanse na dostanie sie naa niestacjonarne-płatne studia medyczne? czy musze pisac cala mature od nowa? czy wystarczy jakis egzamin wstepny na uczelnie? czy mam w ogole jakiekolwiek szanse aby pojsc na lekarski? prosze Was o pomoc, nie jestem na bieząco i bardzo sie martwie wielkie dzieki
kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: jak się dostać na niestacjonarne studia, kierunek lekars

Post autor: kate27 »

sunflowers88, zajrzyj na strony interesujących Cię uczelni, tam jest dokładnie wyszczególnione wszystko odnośnie zasad rekrutacji.


o ile pisałaś nową maturę, to chyba nie obejdzie się bez konieczności zdania biologii, chemii, czy czego byś tam potrzebowała (ale nie dam sobie ręki uciąć, więc radzę doczytać )
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: jak się dostać na niestacjonarne studia, kierunek lekars

Post autor: randomlogin »

Poza tym mam nadzieje, ze wiesz, ze w wypadku lekarskiego studia niestacjonarne to nie sa studia w weekendy ani wieczorami, tylko normalne, od rana do trudno powiedziec ktorej, zaleznie od dnia i roku, tak samo jak stacjonarne, czesto razem z nimi. Ot, pisze, bo w tresci posta padlo slowo zaoczne, a zaoczne to one nie sa.
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: jak się dostać na niestacjonarne studia, kierunek lekars

Post autor: oogmeeway »

Mam nadzieję, że na żaden lekarski się nie dostaniesz. Od sunflowers88 mogłoby zależeć moje życie. Straszne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości