Nauka do matury 2015

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Mårran »

No wiem, nie wiem, jak bym sobie poradziła na tej nowej. Tylko napisałam, że 15 minut to wcale nie jest aż tak dużo, żeby się tego obawiać
Pani Buka
Lullaby15
Posty: 257
Rejestracja: 8 sie 2014, o 13:10

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Lullaby15 »

taida pisze:chlopy, hanka, antek? w ktorym to tomie? nie pamietam nic o tym z tomu 1 xd bo nas na podstawe obowiazuje tylko pierwszy, jesien
Ja to oparłam na kolejnych tomach, bo polonistka przerobiła z nami całych Chłopów
monika18
Posty: 45
Rejestracja: 5 sie 2011, o 10:32

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: monika18 »

Witam,
powiedzcie mi jak sie zmotywować do nauki? jak to rb?
placek
Posty: 103
Rejestracja: 6 sty 2013, o 22:09

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: placek »

Przykuwam się różowymi kajdankami do kaloryfera a kluczyk oddaje dziewczynie, ma mi je oddać jak się nauczę a jak tego nie zrobię to okłada mnie batem.
monika18
Posty: 45
Rejestracja: 5 sie 2011, o 10:32

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: monika18 »

placek pisze:Przykuwam się różowymi kajdankami do kaloryfera a kluczyk oddaje dziewczynie, ma mi je oddać jak się nauczę a jak tego nie zrobię to okłada mnie batem.
bardzo smieszne a tak na powarznie?
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Reptilia »

monika18 pisze:Witam,
powiedzcie mi jak sie zmotywować do nauki? jak to rb?
Pomyśl że będziesz mogła zmienić status na facebooku na: lekarski ( lub inny na jaki celujesz )

A tak na serio to nie ma złotej rady, trzeba wyłączyć wszystkie cuda techniki, spiąć tyłek i siadać do książek. Uczyć się z głową, a nie wkuwać bezmyślnie regułki. Wtedy nauka tak nie męczy i nie nudzi
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: makebelieve »

Mam 64% z chemii, jestem w ciężkim szoku, liczyłam na max 40 Czyli jednak nie ma co się poddawać i trzeba dalej walczyć
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Mårran »

Miejcie cel i sobie go wyobrażajcie. No i mnie motywowała jeszcze ambicja, że chemia taka piękna, a ja jestem z niej debilem, więc się przyłożyłam. I wyszło D
Pani Buka
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: makebelieve »

Mårran, gorzej jak ma się ambicje, chce się wszystko umieć, robić itp a nie ma się energii do robienia czegokolwiek Po prostu w wolne siedziałam praktycznie ciągle bezczynnie przed laptopem/tv zamiast robić zadania na korki czy coś
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Mårran »

Spoko, ja w liceum w każde wolne siedziałam i się opierdalałam. Zero nauki. Na studiach zresztą też. Wolne jest święte.
Pani Buka
PaniKot
Posty: 43
Rejestracja: 30 gru 2014, o 19:36

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: PaniKot »

M&#xE5rran pisze:Spoko, ja w liceum w każde wolne siedziałam i się opierdalałam. Zero nauki. Na studiach zresztą też. Wolne jest święte.
No i nie robiąc w wolne się wyrobiłaś z materiałem? Długo siedziałaś nad książkami w tyg? (tak średnio) Bo chyba mam taką samą metodę hahah
uzanto566
Posty: 38
Rejestracja: 19 sty 2013, o 19:47

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: uzanto566 »

ja 40% z bio z cke
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Mårran »

PaniKot, już to pisałam na forum D Półtora roku nauki na lekcje, z godzinka, czasem dwie przed biologią, przed chemią mniej, fizyka raczej szła na żywioł, matma też, plus generalna powtórka przed maturą: dwa dni na podręcznik z biologii, dzień na chemię, dzień na matmę, dzień na fizykę (miałam matury dzień po dniu, więc nie było innej możliwości D)

Półtora roku to naprawdę dużo czasu.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości