Przenosiny do PUMu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
schmer
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2010, o 15:33

Przenosiny do PUMu

Post autor: schmer »

Cześć, jest osoba wśród Was, która zamierza się przenieść do Szczecina w tym roku lub może taka, której się to już udało?
Jestem po drugim roku, bardzo mi zależy na przeniesienie i zastanawiam się jakie są szanse.
Zależy mi na jakąkolwiek odpowiedź, ponieważ nie wiem zupełnie na czym stoję, a Pani dziekan rozpatrzy wszystkie podania dopiero we wrześniu.
Wiecie coś może na ten temat?
Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź .
anytram93
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2014, o 17:51

Re: Przenosiny do PUMu

Post autor: anytram93 »

Cześć! Mam podobny problem.czy jest tu ktoś, kto przenosił się z Katowic do (najlepiej po 1szym roku) Szczecina? Jeśli komuś się udało, lub zna taką osobę będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Rozumiem, że muszę zgłosić się do dziekanatu o dokładne info, ale fajnie by było dowiedzieć się wszelkich praktycznych rozwiązań od strony studenta Jeśli ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, to prosiłabym o odpowiedź
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: Przenosiny do PUMu

Post autor: ich_bin »

Ja się przenioslam z SUMu

calvaria
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2014, o 20:30

Re: Przenosiny do PUMu

Post autor: calvaria »

Trudno jest się przenieść na PUM? w sensie,czy dużo jest papierów i problemów w odrabianiu różnic programowych? Chciałabym przenieść się w przyszłym roku z Gdańska i chętnie poznałąbym doświadczenia kogoś kto się przeniósł.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Przenosiny do PUMu

Post autor: julia.....:):) »

Moja koleżanka składała po 1 roku z Gumedu na Pum .Z tego co mówiła nie miała problemów.Dużo do nadrobienia też nie miała , ale wtedy były tok studiów 6 -letni
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Przenosiny do PUMu

Post autor: Michch »

Ja się przenosiłem i problemów praktycznie nie ma. Wiadomo, że trzeba złożyć standardowe papiery i z tym miałem największy problem, bo trzeba w miarę szybko uzyskać wszystkie potrzebne wpisy w indeksie (także najlepiej nie mieć poprawek wrześniowych). Jedynie, co muszę nadrobić to egzamin z historii medycyny. Przenosiłem się po 2 roku.
calvaria
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2014, o 20:30

Re: Przenosiny do PUMu

Post autor: calvaria »

Ja właśnie też chciałabym się przenieść po drugim roku. Z tym wrześniem to może być u mnie różnie (moja ukochana biochemia.). A jakbyś miał porównać te dwie uczelnie, to która według ciebie wypada lepiej?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości