(Prawie) wszystko o fretkach

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
M_Q
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2006, o 14:38

(Prawie) wszystko o fretkach

Post autor: M_Q »

Podaję link do strony zawierającej wiarygodne i sprawdzone informacje o fretkach.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2007, o 16:38 przez M_Q, łącznie zmieniany 2 razy.
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: (Prawie) wszystko o fretkach

Post autor: prazm »

M_Q, z pełnym szacunkiem, ale informacje typuudomowiona przed wiekami albinotyczna forma tchórza w zestawieniu z podaną nazwą gatunkową fretki Mustela furo (tchórz pospolity - Mustela putorius brzmi Na dokładkę ktoś uparcie twierdzi, że fretkę udomowiono w Egipcie To tak w biegu a propos sprawdzonych informacji o fretkach. Nie grzebałem dalej bo mnie wymiotło
M_Q
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2006, o 14:38

Re: (Prawie) wszystko o fretkach

Post autor: M_Q »

Prazmie Drogi,

Pochodzenie tchórzofretek czy miejsce ich udomowienia to ciekawostki dla świrów nam podobnych.

Stronafreciszon zawiera przede wszystkimABC obsługi - daleko ważniejsze niżciekawostki o fretkach".

Nie chce mi się po raz 1001 odpowiadać na pytanieco jedzą fretki czy po raz 1002 opisywać kwestii zapachu fretek.
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: (Prawie) wszystko o fretkach

Post autor: prazm »

Masz rację
Kamila:)
Posty: 74
Rejestracja: 29 gru 2006, o 22:40

Re: (Prawie) wszystko o fretkach

Post autor: Kamila:) »

Ale żeście se pogadali To w końcu odpowiedzcie na pytanie, stronka jest dobra Ja już na nią wcześniej trafiłam i przeczytałam wszystko.! MOGĘ STOSOWAC PORADY KTÓRE NA NIEJ SĄ? To bardzo ważne, bo za niedługo kupuję frecie)
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: (Prawie) wszystko o fretkach

Post autor: prazm »

Jeśli chodzi o biologię i historię fretki to kiepska. Widocznie pisał ją ktoś kto niebardzo orientuje się w biologii. Całe stado informacji jest pokręcone i nieprawidłowo, a momentami błędnie podane, ale nie dotyczy to tematufretka w domu". Jeśli chodzi o rady jak postępować z fretką to strona jest niezła. Myślę, że pisał ją ktoś, kto ma praktykę. Rady praktyczne są OK. Niewątpliwą zaletą strony jest jej dostępność. Szybko wchodzi, nie ma opóźnień co jest denerwujące przy dużych portalach.
Moim skromnym zdaniem artykuły na fretkorum, szczególnie dotyczące żywienia i spraw weterynaryjnych są zdecydowanie lepiej opracowane.
kruszek
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 10:14

Re: (Prawie) wszystko o fretkach

Post autor: kruszek »

Jeśli chodzi o historię freciszonów, to każde źródło podaje inaczej. Podejrzewam, że nikt tak do końca nie jest pewien gdzie i kiedy.
berrys
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2015, o 11:39

Re: (Prawie) wszystko o fretkach

Post autor: berrys »

Myślę że dużo ważniejsze jest to by wiedzieć co frecia może jeść a czego nie aniżeli to czy udomowiono ją w Egipcie czy w Mezopotami.
W sieci znaleźć można wiele informacji podstawowych na temat fretek i ich trzymania w domu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości