Przenosiny z PUMu do GUMedu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Przenosiny z PUMu do GUMedu

Post autor: promyczek14175 »

Jak w temacie: co należy zrobić? Jakie warunki? Jak z przepisaniem przedmiotów ewentualnym?
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Przenosiny z PUMu do GUMedu

Post autor: promyczek14175 »

Mówię o lekarskim.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Przenosiny z PUMu do GUMedu

Post autor: lith »

Myślę, że takie tłumy się przenoszą z PUMu na GUMed, że pozostaje Ci przetrzeć szlaki i się dowiedzieć samemu

Tutaj masz listę przedmiotów na I roku w Gdańsku:
Anatomia z elementami neurobiologii
Histologia z cytofizjologią
Biofizyka
Biologia medyczna
Chemia
Embriologia
Historia medycyny z elementami filozofii
Higiena
Czynności pielęgnacyjne
Lektorat języka angielskiego I
Informatyka i biostatystyka
Biologia molekularna
Socjologia medycyny

Nie wiem co z tego miałaś, ale z takich standardowym to wiem, że mogą być problemy z przepisaniem Histo. Koleżanka się w starym trybie przenosiła z Białego i jej nie przepisali - rzeczywiście jak potem mówiła histolotek w Gda to zupełnie inny poziom abstrakcji. Nie wiem jak potraktują histologię szczecińską

Tak samo nie wiem czy macie osobne embrio. Jak połączone z innym przedmiotem, np. histo to raczej będziesz musiała robić od nowa.
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Przenosiny z PUMu do GUMedu

Post autor: promyczek14175 »

No ja mam nieco inne przedmioty Embrio nie jest osobno, chyba tylko u Was takie relikt U nas biologii medycznej nie ma wcale, jest tylko molekularna. Higiena dopiero na 3 roku. Historia medycyny jest, ale bez filozofii, zaś miałam filozofię na poprzednich studiach, może by dało się coś wykombinować. Tak czy inaczej dziękuję! Fajnie odgrzebać wątek po 2 miesiącach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości