Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Medycyna w Krakowie na UJ
ajek

Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Post autor: ajek » 3 wrz 2014, o 22:09

Hej,
udało mi się przenieść na IV rok ale pomimo tego, że na UMEDzie w Łodzi zdałam egzamin z całości materiału dziś usłyszałam w Katedrze Farmakologii, że nie ma mowy o przepisaniu oceny. Ktoś był w podobnej sytuacji i udało mu się coś wskórać? Bo bądź co bądź już raz miałam wątpliwą przyjemność z tym egz i drugi raz to nie wiem czy nie zbyt wiele :(
Pzdr!

york

Re: Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Post autor: york » 8 wrz 2014, o 22:03

popytaj na forum uczelnianym

randomlogin

Post autor: randomlogin » 8 wrz 2014, o 22:04

Z kim rozmawiales? Pamietaj ze przepisanie przez katedre to tylko jedna droga, zawzze mozesz napisac podanie do dziekana o przepisanie oceny.

[ Post via Android ] Obrazek

Awatar użytkownika
Stalowy

Post autor: Stalowy » 8 wrz 2014, o 22:50

randomlogin, u nas zawsze dziekanat odsyłał w takich sprawach do poszczególnych katedr i była to jedyna droga, mieli oni w tej sprawie ostateczne zdanie.

randomlogin

Post autor: randomlogin » 8 wrz 2014, o 23:08

Na 99% jest to niezgodne z wasYm regulaminem studiow. Na 100% jest nizgodne z naszym, a pytanie bylo o CMUJ. Dziekanowi jest tak po prostu wygodniej, ale o przepisanu ocen decyduje kierownik podstawowej jednostki organizacyjnej odpowiadajacej za dane studia. Czyli on wlasnie. Musi co najmniej dac jakas odpowiedz, a od tej odpowiedzi przysluguje odwolanie, blablabla. Oczywiscie lepiej sobie zycia nie komplikowac, ale jak jedno miejsce mowi 'nie', to nic niw zaszkodzi poszukac takiego, ktore powie tak. Been there, done that.

[ Post via Android ] Obrazek

ajek

Post autor: ajek » 9 wrz 2014, o 00:17

Dzięki za odpowiedzi! Rozmawiałam z prof. O. bo w sekretariacie mnie poinformowano, że to jego działka ale teraz napisałam podanie już bardziej oficjalne do Kierownika Katedry i nie wiem jak to zostanie odebrane no ale jak skieruję do tego pierwszego to już w sumie znam odpowiedź. Z Dziekanem wolałabym się jeszcze wstrzymać coby nie stać się najbardziej znaną w katedrze studentką na roku :) A może podszepniecie tak na zaś, który to Dziekan najbardziej pro studencki tutaj? :)

randomlogin

Post autor: randomlogin » 9 wrz 2014, o 00:46

...zalezy co chcesz zalatwic. Zreszta 'na zas' sie nie przyda, za rok zmiana wladz. :D W kazdym razie prof. Ż. jest... Trudny. Trzeba umiec go podejsc. Najlepiej probowac do glownego, prof. G. - duzo pozytywniejszy czlowiek, ale tez no to 'nie jego dzialka', wiec zalezy od dnia i tego czego dotyczy podanie - czasem rozpatrzy, mimo ze nie musi, i wtedy patrzy duzo przychylniej niz prof. Ż, a czasem przekieruje do Ż. i wtedy Ż. patrzy jeszcze mniej przychylnie niz normalnie za to, ze probowalo sie go obejsc. :P

sigur

Post autor: sigur » 20 mar 2015, o 19:14

odświeżam temat :) ajek mogłabym prosić o jakiś kontakt priv bo mam kilka pytań ??

ODPOWIEDZ