Rejestracja i co dalej?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Bassb
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2015, o 15:04

Rejestracja i co dalej?

Post autor: Bassb »

Cześć
Chciałabym się spytać:
1. Czy na pewno mogę zarejestrować się na ile chcę kierunków i uczelni?
2. Czy jak się już zarejestruję na stronie danej uczelni i nie dostanę się z pierwszej listy to czy automatycznie biorę udział w rekrutacji w drugiej liście i tak dalej?
3. Czy jak się gdzieś dostanę i złożę już tam papiery a na innej uczelni dostanę się później i do niej chcę iść to mam po prostu wybrać papiery z tej uczleni gdzie je złożyłam i dać do tej gdzie chcę?

Wiem, wiem pewnie dla większości głupie i oczywiste pytania, ale tak się boję, żeby czegoś nie zaniedbać, że wolę się upewnić niż potem żałować
Cattaleya
Posty: 12
Rejestracja: 5 lip 2014, o 19:17

Re: Rejestracja i co dalej?

Post autor: Cattaleya »

Hej:)
Tak, na pewno możesz się zarejestrować na dowolną liczbę uczelni (oczywiście w każdej musisz zapłacić opłatę rekrutacyjną). Jeśli chodzi o ilość kierunków. to zależy od uczeni. Przykładowo na SGGW możesz się zarejestrować tylko na jeden kierunek (ale można swój wybór zmienić przed każdym naborem).
Na wielu uczelniach jest tak, że płacisz za każdy wybrany przez Ciebie kierunek, więc jedynym ograniczeniem są pieniądze.
Jeśli chodzi o automatyczne przenoszenie na drugą listę to akurat musisz doczytać. Na uczelniach na które ja się rejestrowałam, po zamknięciu pierwszej listy była opcja biorę udział w kolejnej turze".
Z dokumentami robisz dokładnie tak jak napisałaś. Zabierasz papiery i składasz tam gdzie Ci sie podoba
Bassb
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2015, o 15:04

Re: Rejestracja i co dalej?

Post autor: Bassb »

Wielkie dzięki, zawsze się wolę upewnić niż coś zrobić źle
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości