Najciekawsze studia chemiczne

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
Awatar użytkownika
mizu
Posty: 79
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 08:45

Najciekawsze studia chemiczne

Post autor: mizu »

Witajcie! Marzy mi się medycyna, ale mój wynik z matur graniczy z dostaniem się, więc możliwe, że za rok czeka mnie poprawka. Interesuję się chemią i chciałabym wybrać się w tym roku na jakieś ciekawe studia chemiczne. Liczę na powtórkę materiału z liceum z rozszerzeniem i zobaczenie doświadczeń. Zwracam się z pytaniem do studentów, którzy mają chemię: które studia są godne uwagi?
AdiXon
Posty: 54
Rejestracja: 1 gru 2014, o 15:07

Re: Najciekawsze studia chemiczne

Post autor: AdiXon »

Najlepiej idź na chemie po prostu. Z autopsji wiem, że za dużo na maturę nie powtórzysz idąc na studia chemiczne. Sam wychodziłem z tego założenia i nie jest tak do końca, ale może to też zależy od uniwersytetu.

Jeśli jesteś pewna na tą medycyne i decydujesz się już od razu poprawiać mature, polecam jakieś kursy przygotowawcze )

Pzdr.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Najciekawsze studia chemiczne

Post autor: Piotrr »

i zostanie w domu
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
mizu
Posty: 79
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 08:45

Re: Najciekawsze studia chemiczne

Post autor: mizu »

Dzięki za odpowiedzi. pytam o ciekawe studia a radzicie mi zostanie w domu P Ale już podjęłam decyzję i zamykam temat. Zostaje medycyna. Miłego dnia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości