Weterynaria hmmm ....

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
koniara321
Posty: 1
Rejestracja: 5 maja 2015, o 06:20

Weterynaria hmmm ....

Post autor: koniara321 »

Cześć mam takie marzenie zostać weterynarzem (konnym) ale chcę się dowiedzieć czy to bardzo trudny zawód a od studentów czekam na posty Kocham konie i to dla mnie ważne chce wiedzieć nie o weterynarzach konnych ale ogólnie czy to trudny zawód Czekam na posty od wszystkich co coś wiedzą na temat weterynarii .
smukly
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2015, o 18:25

Re: Weterynaria hmmm ....

Post autor: smukly »

trudny nie jest trzeba mieć dobrą głowę do nauki hehe
Adax82
Posty: 1519
Rejestracja: 2 lis 2013, o 19:42

Re: Weterynaria hmmm ....

Post autor: Adax82 »

koniara321,
Moja sąsiadka ( córka moich przyjaciół-sąsiadów ) właśnie kończy weterynarię. Namówiłem ją do nauczenia się robienia zastrzyków .na mnie. Oboje przeżyliśmy to i strasznie i zabawnie ale ostatecznie z sukcesem. Ale do rzeczy.
Na weterynarii nie będziesz uczyć się tylko koni. I chyba nie ma czegoś takiego jak weterynarz konny". Z tego co moja sąsiadka mi opowiadała, to weterynarz zajmować będzie się bardzo wieloma gatunkami zwierząt ( i umieć je rozpoznawać choćby po kościach ) i musi przygotować się na konkretną orkę i determinację jeśli chce ukończyć takie studia.
Sam zawód jest przyjemny dla pasjonatów, ale - z tego co mi sąsiadka mówiła - zawód jest i trudny i wielce stresujący dla tych, co pasjonatami nie są.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość