AR Lublin - Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
magda694
Posty: 9
Rejestracja: 9 lip 2012, o 17:16

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: magda694 »

hej, mam pytanie, czy slyszrliscie o kims kto sie przeniosl na mostar do lublina z innej uczelni? pytam bo juz czekam na decyzje prawie miesiac i nie wiem gdzie w koncu szukac mieszkania itepe. chodzi mi o 4 rok, programy w miare podobne .

blackmegi
Posty: 28
Rejestracja: 12 lip 2015, o 20:05

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: blackmegi »

Reverie pisze:Hej, myślicie, że jest opcja zmiany psychologii na filozofię u kogoś, kto wybrał psychologię przed przeczytaniem cennych komentarzy odstudenckich? (

a gdzie te opinie? kurde ja w deklaracji wpisalam psychologie
ps. nie wiecie czy jest szansa przepisania oceny z filozofii jak sie ja zaliczyło na innym kierunku?
Awatar użytkownika
JellyTime
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:17

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: JellyTime »

Opinie są na poprzedniej stronie. Chyba przepisywali oceny, ale nie jestem tego pewna, pamięć ludzka jest ulotna.
ninja96
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2015, o 22:34

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: ninja96 »

Orientujecie się jak wygląda życie w akademiku i czy trudno dostać pokój 1-osobowy ?
Demotywator
Posty: 24
Rejestracja: 5 lip 2015, o 21:19

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Demotywator »

blackmegi pisze:
Reverie pisze:Hej, myślicie, że jest opcja zmiany psychologii na filozofię u kogoś, kto wybrał psychologię przed przeczytaniem cennych komentarzy odstudenckich? (

a gdzie te opinie? kurde ja w deklaracji wpisalam psychologie
ps. nie wiecie czy jest szansa przepisania oceny z filozofii jak sie ja zaliczyło na innym kierunku?
przepisują bez problemu
moons
Posty: 15
Rejestracja: 16 lip 2015, o 15:07

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: moons »

Wiecie może jakie specjalizację oferuje up w Lublinie? Nie mogę znaleźć
Awatar użytkownika
ellawilcox
Posty: 26
Rejestracja: 19 maja 2015, o 13:54

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: ellawilcox »

Do specjalizacji to długa droga i wcale nie musi być w Lublinie i w sumie w ogóle jej nie musi być.
***
W akademiku przy uczelni nie dostaniesz jedynki. Są tam trójki na Felinie czyli w akademikach daleko daleko od uczelni dopiero dostaniesz.

moons
Posty: 15
Rejestracja: 16 lip 2015, o 15:07

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: moons »

Czy książki potrzebne na I rok w Lublinie są podobne do tych w innych miastach? (tzn. czy pozycje te się pokrywają)?
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: baartku »

Moje 2 kolezanki z 3. roku szukaja 2 osob do 2-osobowego pokoju. Gdyby ktos taki sie znalazl lub zna kogos z wety, kto szuka takiego pokoju dajcie znac Na razie nie maja nic konkretnego na oku, szukaja osob do wspolnego mieszkania.

magda694
Posty: 9
Rejestracja: 9 lip 2012, o 17:16

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: magda694 »

hej, czy jest tu ktoś z 4 roku? Przenoszę się na MOST i potrzebuję jakiegoś linka do fb do grupy roku. albo może ktoś z innych roczników go zna? Proszę
belus_27
Posty: 7
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 15:21

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: belus_27 »

Witajcie
Mam pytanie, kiedy dziekanat jest otwarty, w jakie dni i godziny oraz kiedy przyjmuje dziekan ds. studenckich?

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości