Zapytanie

Na której uczelni mogę studiować inżynierię biomedyczną, jakie są warunki przyjęć na studia, ile trzeba mieć punktów, czy studia są ciężkie, co po inżynierii medycznej?
ananaseku
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2015, o 08:05

Zapytanie

Post autor: ananaseku »

Witam,

Jestem nowa na forum, być może coś powtarzam, ale wtedy proszę o przekierowanie mnie do strony, w której było to poruszane, bo sama nie mogę owej znaleźć. Z czym więc przychodzę na forum. Studiuję Inżynierię Biomedyczną, ale zaraz czas podjęcia decyzji co z magisterką i tutaj moja pierwsza wątpliwość, czy zostać na Politechnice, czy może jednak wybrać Uniwersytet medyczny, a może wziąć drugi kierunek na magisterce, bo to też nie jest głupie, tak sobie pomyślałam. Tylko teraz kolejne moje pytanie czy bardziej Protetyka Słuchu czy Optometria? Co byście zrobili na moim miejscu? (Dodam, że Protetyka to tylko studia magisterskie, a Optometrię mogłabym zacząć od początku, tylko co jest bardziej intratne?) Błagam o pomoc, bo zachodzę w głowę!
ananaseku
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2015, o 08:05

Re: Zapytanie

Post autor: ananaseku »

W zasadzie cały czas nie jestem pewna, czy po inżynierce można iść na uniwersytet.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości