Biologia człowieka Uniwersyet Wrocławski

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Kaworu
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2010, o 17:51

Re: Biologia człowieka Uniwersyet Wrocławski

Post autor: Kaworu »

Czy wie ktoś, jakie były progi punktowe w ubiegłym roku?
simply91aga
Posty: 13
Rejestracja: 14 cze 2011, o 13:51

Re: Biologia człowieka Uniwersyet Wrocławski

Post autor: simply91aga »

Witam,
Jeśli potrzebujecie informacji dot. biologii człowieka, to proszę pytać. Właśnie kończę II semestr
GG/Mail, rzadko wchodzę na forum.
chrysoperlacarnea
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2013, o 20:56

Re: Biologia człowieka Uniwersyet Wrocławski

Post autor: chrysoperlacarnea »

Odświeżam wątek, jest ktoś z biologii człowieka z UWr? Wybieram się tam w tym roku i zupełnie nie mogę znaleźć informacji o progach punktowych. Poza tym chętnie dowiedziałabym się coś więcej, jak tam się studiuje, jak zajęcia wyglądają i ogólnie, organizacja wydziału.
mssabinee
Posty: 12
Rejestracja: 9 mar 2012, o 21:19

Re: Biologia człowieka Uniwersyet Wrocławski

Post autor: mssabinee »

cześć -) ja w tym roku wybieram się na mikrobiologię na UWr.
wie ktoś może na temat progów na ten kierunek ? jakie były w zeszłym roku ?
Alka96
Posty: 4
Rejestracja: 6 maja 2015, o 20:42

Re: Biologia człowieka Uniwersyet Wrocławski

Post autor: Alka96 »

Cześć ) Stary wątek, ale może ktoś mi odpowie. Po pierwsze zastanawiam się jak to jest, że na Uniwersytecie Wrocławskim i tym przyrodniczym w tym roku Biologia człowieka jest określona jako nowość, a Wy o niej mówiliście już kilka lat temu? Trochę nie rozumiem. Po drugie teraz na rekrutacje chemia nie jest potrzebna, tylko języki i dowolny wybrany przedmiot z biologii, chemii, matematyki lub fizyki. Jak wyglądają progi punktowe? Nigdzie nie jest o tym napisane i trochę się przestraszyłam czytając to forum. Może ktoś mi jeszcze więcej napisać o tym kierunku studiów?
wiktoria96
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2015, o 14:49

Re: Biologia człowieka Uniwersyet Wrocławski

Post autor: wiktoria96 »

Alka96 ja również rozmyślam nad biologią człowieka na UWr, tylko że z tego co mi wiadomo to w rekrutacji potrzebne są dwa przedmioty do wyboru - biologia, chemia, fizyka, matematyka (nie jeden przedmiot) i oprócz tego język obcy. Co do progów sama jestem ciekawa i również nic nie mogę na ten temat znaleźć.
Alka96
Posty: 4
Rejestracja: 6 maja 2015, o 20:42

Re: Biologia człowieka Uniwersyet Wrocławski

Post autor: Alka96 »

Co będzie to będzie. Boję się, ale trzymam za nas kciuki. Za tydzień się dowiemy, a za kilka lat zobaczymy czy się opłacało
wiktoria96
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2015, o 14:49

Re: Biologia człowieka Uniwersyet Wrocławski

Post autor: wiktoria96 »

A składasz oprócz tego na coś jeszcze?
Alka96
Posty: 4
Rejestracja: 6 maja 2015, o 20:42

Re: Biologia człowieka Uniwersyet Wrocławski

Post autor: Alka96 »

Złożyłam na biologię człowieka na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu Ale dzisiaj jest już 4,6 na jedno miejsce. Przeraża mnie to trochę. Nie umiem znaleźć sobie żadnej innej alternatywy, gdzieś blisko mnie- Katowice, śląsk
wiktoria96
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2015, o 14:49

Re: Biologia człowieka Uniwersyet Wrocławski

Post autor: wiktoria96 »

No o dziwo dużo osób zapisało się na biologię człowieka na Wrocławskim, czekam tylko na wyniki i w końcu chcę się dowiedzieć co z tym progiem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości