biofizyka a fizyka licealna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
turysta
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2015, o 09:16

biofizyka a fizyka licealna

Post autor: turysta »

Hej,

Interesuje mnie czy aby zaliczyć biofizykę trzeba mieć sporą wiedzę z fizyki z liceum ? Jest to jakoś powiązane? Gdzies już czytałem, że z fizyką licealną ma raczej niewiele wspólnego. A jeśli ma to jakie działy z liceum przydadzą się na biofizyce? Dajcie znać jak to jest na PUM. Wszystko wskazuje na to, że zaczne I rok stomy i chyba muszę troche powtórzyć bo fizykę ledwo co zdałem.
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: biofizyka a fizyka licealna

Post autor: promyczek14175 »

Wchodzi pula, pytania zamknięte. Nie mając pojęcia o fizyce zdałam 33/40
Jedrolini
Posty: 15
Rejestracja: 8 mar 2011, o 21:44

Re: biofizyka a fizyka licealna

Post autor: Jedrolini »

W sumie w tym roku na biofizyce były 4 wersje! W trzech weszło na tyle puli, że spokojnie zdawało się tylko na niej. W mojej oczywiście za wiele nie wpadło i bawiłem się z kalkulatorem cały egzamin, kiedy mój kolega poszedł spać.

Generalnie przez ten przedmiot przeszli wszyscy. Nawet Ci, którzy nie mieli dosłownie pojęcia o optyce, czy wzorze na siłę Ważne, żeby w grupie na zajęciach trafił się głupek, który to rozumie i czasem na zadane w eter pytanie odpowiedział.

Przede wszystkim tak jak było pisane w innym temacie. Zakład Biofizyki jest bardzo w porządku i wie, że nie jest tym najważniejszym na świecie. Oczywiście przykładają wagę do sprawozdań z ćwiczeń i wiele razy trzeba było je poprawiać, żeby były jak należy. Jednak nie robią takich numerów jak na UMP
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: biofizyka a fizyka licealna

Post autor: Piotrr »

Jedrolini pisze:
Ważne, żeby w grupie na zajęciach trafił się głupek, który to rozumie i czasem na zadane w eter pytanie odpowiedział.
rozumiem, że tym głupkiem jestes ty?
W końcu lekarz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości