Badania lekarskie - rekrutacja

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Badania lekarskie - rekrutacja

Post autor: Argentum »

Zarejestrowałem się na lek, lek-dent i na farmację. Mam 165 pkt, zatem nie wiem, gdzie się dostanę. Jutro ogłoszenie list w Białymstoku - na bank dostanę się z pierwszej listy i jadę zawieść dokumenty, bo przecież nie wiem, czy dostanę się na lek-dent do Szczecina/Białegostoku (tam składałem). Wszystko jest jasne, jednak wyboje zaczynają się wraz ze znakiem badania lekarskie". Powiedzcie mi - czy wystarczy jeden kwit na każdy kierunek i uczelnię, czy w razie zabrania dokumentów z Białegostoku (farmacja) i złożenia ich w Szczecinie (lek-dent), będę musiał zrobić nowe badanie? Na opłaty rekrutacyjne poszło mi 500zł, nie uśmiecha mi się płacić kilka razy lekarzowi.
Proteina
Posty: 133
Rejestracja: 23 kwie 2014, o 17:50

Re: Badania lekarskie - rekrutacja

Post autor: Proteina »

Nie. Z Białegostoku skierowanie będzie do wydrukowania jak się dostaniesz, ja rok temu nic nie płaciłam. Do Szczecina musisz napisać maila po skierowanie lub zgłosić się po nie osobiście.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Badania lekarskie - rekrutacja

Post autor: Argentum »

Ooo. czyli to nie ma nic wspólnego z badaniem dotyczącym np. prawa jazdy? Nie będę musiał bulić 50zł?
Proteina
Posty: 133
Rejestracja: 23 kwie 2014, o 17:50

Re: Badania lekarskie - rekrutacja

Post autor: Proteina »

Hmm, za Białystok raczej nie, ale chyba za Szczecin już tak. Nie wiem w sumie, skierowanie ze Szczecina jeszcze do mnie nie dotarło.
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Badania lekarskie - rekrutacja

Post autor: Alra »

Mojego wydrukowanego skierowania nie przyjęli, musiałam biec na uczelnię (UMB) po takie z oryginalną pieczątką i podpisem, żeby zrobić badania bezpłatnie. A i bezpłatnie to raczej tylko w placówkach objętych wykazem, który jest na stronie.
Proteina
Posty: 133
Rejestracja: 23 kwie 2014, o 17:50

Re: Badania lekarskie - rekrutacja

Post autor: Proteina »

Ja rok temu jak się rekrutowałam na analitykę (UMB) to u siebie (Biała Podlaska) bez problemu zrobiłam badania i to za darmo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość