KATOWICE ŚUM integracja przyszłych studentów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: KATOWICE ŚUM integracja przyszłych studentów

Post autor: ameba11 »

ayxny ja swoją pierwszą maturę pisałam w 2014, a w tym roku poprawiałam, czułam się dobrze przygotowana, ale to nie wystarczyło, dlatego teraz zastanawiam się czy osoby które napisały swoje matury na 90+ to geniusze czy to faktycznie zależy od przerobienia tysięcy zadań z różnych zbiorów i dobrych korków
ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: KATOWICE ŚUM integracja przyszłych studentów

Post autor: ameba11 »

po tegorocznej maturze zaczęłam wątpić czy w ogóle kiedykolwiek mi się uda, przerobiłam mnóstwo arkuszy i prawie wszystkie wychodziły mi na 80+ a wyniki z tegorocznych matur były dla mnie rozczarowaniem(mam 142 pkt) nie wiem co robiłam nie tak, bo cały czas miałam nadzieję że w tym roku się jednak dostanę
ayxny
Posty: 61
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 21:54

Re: KATOWICE ŚUM integracja przyszłych studentów

Post autor: ayxny »

ameba11 pisze:ayxny ja swoją pierwszą maturę pisałam w 2014, a w tym roku poprawiałam, czułam się dobrze przygotowana, ale to nie wystarczyło, dlatego teraz zastanawiam się czy osoby które napisały swoje matury na 90+ to geniusze czy to faktycznie zależy od przerobienia tysięcy zadań z różnych zbiorów i dobrych korków
rowniez poprawialem mature w tym roku, pisalem w 2014 chemie napisałem na 90% bo robilem kupe nietypowych zadan które uczyly myslenia i wykorzystywania wiedzy a nie klepania tego samego czego uczy np taki zbior witowskiego.

manuelappp
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2015, o 19:08

Re: KATOWICE ŚUM integracja przyszłych studentów

Post autor: manuelappp »

ameba11 Ja się cieszę, że się zdecydowałam na IB, bo jest mega dobry przelicznik (5 to 90%), ale tyle pracy, że szok (18 egzaminów+po 20 raportów z doświadczeń z bio i chemii). Co do polskich wyników to trzeba mieć szczęście i rozwiązać setki zadań, żeby tak dobrze zdać. Trzymam kciuki za Ciebie, w końcu się dostaniesz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości