Weta w UK?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
martakl
Posty: 26
Rejestracja: 10 lip 2015, o 00:02

Re: Weta w UK?

Post autor: martakl »

Wątek UK więc UK

Kod: Zaznacz cały

search.ucas.com/search/providers?CountryCode=&RegionCode=&Lat=&Lng=&Feather=&Vac=5&AvailableIn=2016&Query=a100&ProviderQuery=&AcpId=&Location=&SubjectCode=
30 szkół, polecam poprzednią stronę wątku.
Z taką chemią może być ciężko, ale próbuj.
Tak po kolei to:
Aberdeen - spoko uniwersytet, ludzie mili i pomocni, nauka za darmo
Brighton and Sussex - nie polecam
Cambridge - uniwersytet bardziej teoretyczny, nie dostaniesz się
Cardiff - Walia więc też niedrogo, znam osobę 1 która tam studiuje, reprezentuje sobą wysoki poziom ale tak poza tym nie wiem
Dundee -lt33 bardzo polecam medycyna super poziom świetne research centre
East Anglia - chyba ogólnie jest przyjemna jako uniwersytet
Edynburk - kolega idzie w tym roku więc dopiero będę mieć info, ale nie dostaniesz się
Hull York - jak Brighton i Sussex, wg mnie to coś typu medycyny w Zielonej Górze czy Kielcach
Imperial - sama tam celowałam więc poziom musi być spoko xd
Keele - dziwne miejsce, mega atmosfera, uroczo strasznie
Kings - jak dla mnie coś typu Imperiala i UEA
Liverpool, Newcastle, Nottingham - spoko miejsca, nie wiem nic o medycynie, w Liverpoolu podejrzewam ze bardzo spoko
Oxford - jak Cambridge
Queen Mary - jak Kings
Belfast - może i spoko ale z uwagi na nastroje w mieście raczej się odradza to miejsce
St Andrews - też bardzo spoko ale nie dostaniesz się
UCL jak Kings

Z jakiejś przyczyny nie zauważyłam tam Glasgow ooooo ale na pewno jest i jest spoko chociaż miasto brzydkie
Na medycynę zazwyczaj nie można się dostać z poprawianą maturą , więc nie wybieraj najlepszych uniwersytetów, tylko średnie. Nie wiem jak myuślisz o lokacji - wiadomo, Anglia najdroższa, Londyn najnajdroższy, jak sprecyzujesz to mogę pomóc wybrać i załatwić sprawy rekrutacyjne.

Medicina jest też w Estonii spoko, ale nie pamiętam teraz uniwersytetu, około chyba 5.5k euro za semestr(), w Rumunii, pewnie jakiejś Bułgarii czy czymś takim też - w necie jest naprawdę dużo informacji )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości