Bioinżynieria zwierząt, biomedycyna czy weterynaria?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
kiełbasa
Posty: 61
Rejestracja: 2 lip 2015, o 15:02

Bioinżynieria zwierząt, biomedycyna czy weterynaria?

Post autor: kiełbasa »

Witam, mam wielki dylemat. W tym roku jako takiej szansy w Lublinie na weterynarię nie widzę, jestem 37 w rankingu a mają komplet i brakuje mi tych cholernych 4 punktów, ale dostałam się na bioinżynierię zwierząt na sggw i na biomedycynę w Lublinie. Teraz kompletnie nie wiem co zrobić- wybrać inny kierunek i poprawiać maturę za rok czy pójść na niestacjonarną weterynarię do Lublina. Coś ktoś pomoże?
szoczka150
Posty: 27
Rejestracja: 9 lip 2015, o 05:51

Re: Bioinżynieria zwierząt, biomedycyna czy weterynaria?

Post autor: szoczka150 »

Myślę,że warto zawalczyć o to na czym naprawdę Ci zależy czasami nawet lepiej jest zostać rok w domu i poprawić maturę niż pójść na studia które w ogóle nas nie interesują
Wiem to z doświadczenia a może w tym roku jeszcze się uda dostać tam gdzie byś chciała
Trzymam kciuki
Awatar użytkownika
serotoninaa
Posty: 61
Rejestracja: 5 lip 2014, o 18:47

Re: Bioinżynieria zwierząt, biomedycyna czy weterynaria?

Post autor: serotoninaa »

Jest połowa lipca i mimo, że teraz mają komplet to do października na pewno wiele osób zrezygnuje i zacznie się dzwonienie do osób niżej na liście. Polecam dowiadywanie się, czy może ktoś już nie zabrał papierów, a możliwe że uda ci się wskoczyć na listę przyjętych przed rozpoczęciem roku
Awatar użytkownika
kiełbasa
Posty: 61
Rejestracja: 2 lip 2015, o 15:02

Re: Bioinżynieria zwierząt, biomedycyna czy weterynaria?

Post autor: kiełbasa »

serotoninaa pisze:Jest połowa lipca i mimo, że teraz mają komplet to do października na pewno wiele osób zrezygnuje i zacznie się dzwonienie do osób niżej na liście. Polecam dowiadywanie się, czy może ktoś już nie zabrał papierów, a możliwe że uda ci się wskoczyć na listę przyjętych przed rozpoczęciem roku
No tak tylko ciekawe czy te ponad 30 osób zrezygnuje żeby było miejsce troszkę to nieprawdopodobne się wydaje ale będę dzwonić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości