Weterynaria w Krakowie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Iniesta19
Posty: 31
Rejestracja: 28 cze 2015, o 13:09

Weterynaria w Krakowie

Post autor: Iniesta19 »

Wiem, że istnieje już podobny wątek, ale chciałbym poznać opinie studentów weterynarii w Krakowie. Jak wyglądają studia? Jak wygląda zaplecze, kliniki, centrum na Bielanach? Czy historie z nieuzyskaniem tytułu lekarza weterynarii po studiach są prawdziwe czy to tylko plotki? I czy jesteście zadowoleni że wybraliście Kraków? Jeśli czyta to jakiś student lub studentka weterynarii z Krakowa to proszę o opinie.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

[Link] Weterynaria w Krakowie

Post autor: Kas_ia »

Skoro wiesz, że istnieje podobny wątek, to po co zakładasz nowy ? Potem jest milion nowych tematow i nic nie mozna znalezc .

Napisz tutaj : weterynaria-w-krakowie-vt11368-810.htm
Ten wątek ma 55 stron, poczytaj trochę, to moze znajdziesz to, co Cię interesuje
Iniesta19
Posty: 31
Rejestracja: 28 cze 2015, o 13:09

Re: Weterynaria w Krakowie

Post autor: Iniesta19 »

Przeczytałem cały ten wątek i nie znalazłem tego co chciałem, dlatego założyłem nowy.
Awatar użytkownika
Atropos
Posty: 39
Rejestracja: 2 lip 2015, o 21:53

Re: Weterynaria w Krakowie

Post autor: Atropos »

Ja w sumie też chciałabym lekkiego odświeżenia wątku Ktoś coś?
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Weterynaria w Krakowie

Post autor: Kas_ia »

Iniesta19 pisze:Przeczytałem cały ten wątek i nie znalazłem tego co chciałem, dlatego założyłem nowy.
No to chyba i tak lepiej zadać pytanie w wątku już istniejącym, a nie zakładać nowy. Bo potem, jak ktoś będzie tam szukał to znowu nie znajdzie. Z tego co się orientuje, to osób z Krakowa jest tutaj mało i rzadko w sumie ktoś się od nich wypowiada, więc może będziesz musiał poczekać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości