Przenosiny z PUMu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Dr Who
Posty: 127
Rejestracja: 24 lip 2013, o 19:38

Przenosiny z PUMu

Post autor: Dr Who »

Witam. Otóż zastanawiam się czy jest możliwość przeniesienia się z PUM lekarskiego stacjonarnego na lekarski na innej uczelni w kraju, np po 1szym czy 2gim roku, oczywiście bez poprawiania matury. Czy różnice programowe innych uczelni są znaczne i nie pozwalają na taki proceder? Oczywiściw wiem że wszystko musi być pozaliczane i żadnych wrześniów po tym roku z którego startujemy. Z tego co słyszałem ludzie z PUMu przenosili się kilka lat temu bez problemu do Gdańska. Pytam, bo jest spora szansa że dostanę się właśnie tam, a odległość do Szczecina u mnie z domu jest spora bo wynosi +-600km w jedną stronę. Korzystniej byłoby pójść gdzieś ciut bliżej np do Warszawy, Łodzi czy Poznania.
Byłbym wdzięczny za pomocne odpowiedzi.
metylomorfina
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2015, o 15:39

Re: Przenosiny z PUMu

Post autor: metylomorfina »

Podbijam pytanie. Interesuje mnie, czy można przenieść się z leku po 1 roku na 2 rok leku we Wrocku. Ktoś coś wie na ten temat?
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Przenosiny z PUMu

Post autor: Argentum »

To już trzeci temat odnośnie PUMU w tym miesiącu. Ludziska - jak ktoś coś wie, no to niech się podzieli.
bozzo
Posty: 10
Rejestracja: 6 lip 2015, o 20:54

Re: Przenosiny z PUMu

Post autor: bozzo »

Skoro studiujesz na PUM-ie mógłbyś wydać jakaś opinie o tej uczelni ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości