sprzedam materiały na 5 rok lekarskiego :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ewa4444
Posty: 10
Rejestracja: 8 sie 2010, o 13:03

sprzedam materiały na 5 rok lekarskiego :)

Post autor: ewa4444 »

Hej Mam do sprzedania MATERIAŁY NA 5 ROK LEKARSKIEGO w Bydgoszczy w formie multimedialnej ( interna, chirurgia, chirurgia plastyczna, EBM, medycyna regeneracyjna, med. rodzinna, med. ratunkowa, transplantologia, zdrowie publiczne, hematologia, onkologia, radiologia, kardiochirurgia, pediatria, neurologia, psychiatria, pulmonologia, ch. zakaźne, ginekologia, a więc wszystko).

Wśród materiałów: GIEŁDY z kół, egzaminów, TAKŻE najnowsze 2015! zebrane przeze mnie WEJŚCIÓWKI z bloków ,KSIĄŻKI, SKRYPTY w PDF, czy w postaci zdjęć, gotowe ŚCIĄGI, , NOTATKI , ZDJĘCIA z seminarek, PREZENTACJE asystentów, gotowe HISTORIE CHOROBY z każdego bloku i wiele innych!

są to materiały z poprzednich lat + zbierane przeze mnie w tym roku - wszytsko, co potrzebne do zdania każdego bloku! Wszystko ładnie posegregowane, by łatwo i szybko można było znaleźć to co ważne Łącznie 21 GB materiałów na kilku (5-6) płytach DVD. Koszt to 65 zł z przesyłką włącznie. Kontakt: 531 728 162 lub tutaj.
Polecam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości