ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
oannaj
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2015, o 13:00

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: oannaj »

dzieki, znalazlam juz umowe i faktycznie jest tam taka klauzula. teraz tylko pytanie - czy papiery moge zabrac kiedy komisja rekrutacyjna ma urlop (06.08-02.09) ? probuje sie tam caly czas dodzwonic, ale non stop maja zajete
Awatar użytkownika
Nuttie
Posty: 30
Rejestracja: 4 paź 2012, o 17:39

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Nuttie »

Ok, ale z tego co mi wiadomo, umowa do podpisania będzie gotowa dopiero we wrześniu i to właśnie wtedy od momentu podpisania jest 7 dni na dokonanie pierwszej raty czesnego w przypadku studiów niestacjonarnych.


Swoją drogą witam wszystkich, dołączyłam do wspaniałego grona studentów leku w Katowicach
marth18
Posty: 37
Rejestracja: 13 lip 2013, o 16:00

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: marth18 »

oannaj pisze:dzieki, znalazlam juz umowe i faktycznie jest tam taka klauzula. teraz tylko pytanie - czy papiery moge zabrac kiedy komisja rekrutacyjna ma urlop (06.08-02.09) ? probuje sie tam caly czas dodzwonic, ale non stop maja zajete

Właśnie wczoraj przy składaniu się pytałam czy będę mogła wybrac papiery w sierpniu to powiedzieli, że ktoś tam będzie (w tym samym budynku ale inne piętro) , kto będzie upoważniony wydac te papiery niby
oannaj
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2015, o 13:00

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: oannaj »

to swietnie, dziekuje bardzo
Awatar użytkownika
Lactobacillus
Posty: 6
Rejestracja: 2 lip 2015, o 10:20

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Lactobacillus »

A wiecie na jaki adres można wysłać to zaświadczenie lekarskie? Można w ogóle?
"Dziekanat Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym w Zabrzu
41-800 Zabrze, Pl. Traugutta 2 będzie ok?
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Dellarin »

Niektórzy pisali, że można i ten adres jest poprawny, ale na Twoim miejscu raz jeszcze bym tam zadzwoniła jutro, żeby się upewnić, a jak już wyślesz to z odpowiednim wyprzedzeniem dla świętego spokoju i priorytetem ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru (taka żółta kartka na poczcie do wypełnienia). No i lepiej potem też zadzwonić, czy rzeczywiście to dotarło, żeby nie było niespodzianek )
mahakala1
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2015, o 13:08

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: mahakala1 »

Wiadomo już kiedy będzie można podpisać tą deklarację o płaceniu za studia niestacjonarne?: ( Za tydzień jadę zawieźć badania lekarskie i nie chce mi się dwa razy jechać.
marth18
Posty: 37
Rejestracja: 13 lip 2013, o 16:00

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: marth18 »

mahakala1 pisze:Wiadomo już kiedy będzie można podpisać tą deklarację o płaceniu za studia niestacjonarne?: ( Za tydzień jadę zawieźć badania lekarskie i nie chce mi się dwa razy jechać.
Badanie lekarskie można dosłac do 25 nie trzeba jechac a data podpisywania będzie na stronie ale mi powiedzieli, że albo początek września albo koniec września )
mahakala1
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2015, o 13:08

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: mahakala1 »

A to już pewnie będę bardziej na stałe w Katowicach : ) Dziękuję bardzo: *
Awatar użytkownika
Fantazmic
Posty: 268
Rejestracja: 23 sty 2014, o 22:00

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Fantazmic »

A co z książeczką sanepidowską? Słyszałem, że w poprzednich latach trzeba było też wyrabiać i dostarczać, zarówno do Katowic, jak i do Zabrza, a jak jest w tym roku?
Jeśli trzeba wyrabiać, to do kiedy jest termin dostarczenia jej?
merciness
Posty: 58
Rejestracja: 6 wrz 2014, o 19:09

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: merciness »

Trzeba obowiązkowo wyrobić i w Kato jak będą wpisywać ważność badania to musisz miec bezterminowo", ewentualnie na te 6 lat. Bo innych nie chca przyjmować. Możesz donieść spokojnie w październiku jak np.pójdziesz po legitymację, ewentualnie w listopadzie i od razu te papierki o wzw

Awatar użytkownika
Fantazmic
Posty: 268
Rejestracja: 23 sty 2014, o 22:00

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Fantazmic »

WZW mam już ogarnięte, tylko ta książeczka jeszcze została. Jak załatwić te badania bezterminowe lub na 6 lat? Podczas badań/ wypełniania książeczki o to poprosić? Tą książeczkę może mi podbić lekarz rodzinny czy tylko medycyny pracy może?
merciness
Posty: 58
Rejestracja: 6 wrz 2014, o 19:09

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: merciness »

Moze być rodzinny, jesli sie zgodzi. Trzeba przy wypelnianiu powiedziec, ze uczelnia chce na taki okres czasu. Bo oni lubią wpisywać na rok ważność tylko po to, żebyś przychodził co roku, znowu płacił za badania i za pieczątkę

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 34 gości