czy ta terapia ma sens

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
cordis
Posty: 601
Rejestracja: 26 mar 2012, o 13:06

czy ta terapia ma sens

Post autor: cordis »

Witam

na początek sierpnia zauwazylem mniej wiecej takie zmiany na skorze , po jakims czasie pojawialy sie one w coraz to nowych miejscach, wiec poszedlem prywatnie do dermatologa i diagnoza byla taka, że to zmiany grzybicze i dostałem 2 opakowania dexapolcort tj. dexamethasonum i mleczko zawieracące encortoloni, cynk, talk, gliceryne i wode.

I mam 3 x dziennie zmiany pryskac dexapolcortem i po okolo 10 minutach sie caly smarowac tym mleczkiem, i w ogole nie myc sie od pasa w gore i tak przez okolo 6 dni az sie skonczy mleczko

I teraz pytanie po CO mi przepisala sterydy na grzybice na ulotce dexapolcortu jest napisane nie stosowac przy grzybicy, encortoloni tak samo nie stosowac przy grzybicy

stosuje kuracje 2 dzień i nie wiem czy jest sens ją kontynuować ?

Bardzo proszę o jakąś rade i opinie na temat leczenia grzybicy sterydami

pozdrawiam
akademia18

Re: czy ta terapia ma sens

Post autor: akademia18 »

Kuracja borowinowa. Metoda trochę mniej inwazyjna niż sterydy niż antybiotyki czy inne leki. Najlepiej proponuje zgłosić się z problemem do [mod]. Napewno pomogą.Polecam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość