problem z rekrutacją- POMOCY

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
oksytocyna
Posty: 67
Rejestracja: 16 sie 2014, o 21:37

problem z rekrutacją- POMOCY

Post autor: oksytocyna »

Hej. Jestem tegoroczną maturzystką. Dostałam się na farmację (gdzie złożyłam już wszystkie papiery), ale jednocześnie brałam udział w rekrutacji na kierunek lekarski niestacjonany. Po dzisiejszych listach okazało się, że jestem na liście rezerwowej (szanse są marne, ale zawsze jakieś są) i jeśli chcę dalej brać udział w rekrutacji to musze dostarczyć im oryginały świadectw i inne dokumenty (które są już na wydziale farmacji). Jak mam jednocześnie kandydować na lek. niestacjo. nie rezygnując z farmacji ? Nie chcę żeby w październiku okazało się, że nie mam czego studiować, bo ostatecznie na nic się nie dostałam.
POMOCY
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: problem z rekrutacją- POMOCY

Post autor: tchorz »

Jakie inne dokumenty? jęśli na jednej i drugiej uczelni wymagałą wyłącznie oryginału swiadectwa to nic nie zrobisz. Może mozna dać odpis świadectwa? w końcu dostajesz oryginał i odpis
Awatar użytkownika
Abrakadabra9696
Posty: 13
Rejestracja: 8 sie 2015, o 08:53

Re: problem z rekrutacją- POMOCY

Post autor: Abrakadabra9696 »

Składasz dokumenty kiedy już masz te 99% na dostanie się na uczelnię, jedynie od tego czy spitolisz robotę z dokumentami zależy czy się nie dostaniesz na niestacjo. + Witaj w klubie, u mnie dopiero w środę pierwsze listy niestacjo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 12 gości