SKLADANIE TECZKI

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

SKLADANIE TECZKI

Post autor: Loa_Loa »

O co chodzi z tym oświadczeniem?
Załączniki
Bez tytułu.png
ShokoLoko
Posty: 48
Rejestracja: 27 cze 2015, o 10:27

Re: SKLADANIE TECZKI

Post autor: ShokoLoko »

Pewnie już się dowiedziałaś, ale może komuś się przyda - to dotyczy tylko osób, które chcą studiować 2 kierunki jednocześnie lub które ukończyły już jakiś kierunek.
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: SKLADANIE TECZKI

Post autor: Loa_Loa »

No okej, dzieki Upewnić się chcialam.
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: SKLADANIE TECZKI

Post autor: Loa_Loa »

No dobra, ale znalazłam w ostatniej chwili coś takiego

na tej stronie jest to oświadczenie do pobrania
Kandydat ubiegający się o przyjęcie na studia stacjonarne zobowiązany jest złożyć oświadczenie o kontynuowaniu lub ukończeniu studiów na innych kierunkach studiów stacjonarnych w uczelni publicznej.

W tym oświadczeniu pisze, że
1) Oświadczam, że stacjonarne studia pierwszego stopnia/drugiego stopnia/jednolite magisterskie* na kierunku…………………………………………………………………………………………………………w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, są moim pierwszym kierunkiem studiów stacjonarnych w uczelni publicznej.

2) Oświadczam, że ukończyłem(-am) studia stacjonarne pierwszego stopnia/drugiego stopnia/jednolite magisterskie* w uczelni publicznej rozpoczęte od 01.10.2011 roku:


(pełna nazwa uczelni)

na kierunku:

3) Oświadczam, że studiuję na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia/ drugiego stopnia/jednolitych magisterskich* w uczelni:


(pełna nazwa uczelni)

na kierunku:.
które zamierzam kontynuować/nie zamierzam kontynuować*, w razie przyjęcia mnie na studia stacjonarne pierwszego stopnia/drugiego stopnia/jednolite magisterskie* w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na kierunku:……………………………………………………………………………………. ……

zanim zaczniesz robić jaja to zobacz sobie strone pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości