Czy można się nauczyć czaszki na szpilki bez jej kupna?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: Czy można się nauczyć czaszki na szpilki bez jej kupna?

Post autor: Rafau »

Tak.
Artemma
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2011, o 18:32

Re: Czy można się nauczyć czaszki na szpilki bez jej kupna?

Post autor: Artemma »

jak najbardziej tak! Trzeba tylko wykorzystac czas jaki masz na zajeciach na jej studiowanie i to spokojnie wystarcza
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Czy można się nauczyć czaszki na szpilki bez jej kupna?

Post autor: Izuzet »

Tak, spoko, nawet z obrazka się można nauczyć jak się ma plastyczną wyobraźnię. Poza tym na zajęciach są te czaszki i można się jej nauczyć wtedy przy oglądaniu.

Btw, tak jak patrzę z perspektywy czasu to czaszka nie była aż taka trudna
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Czy można się nauczyć czaszki na szpilki bez jej kupna?

Post autor: terrible_justyna »

mieszkałam w akademiku i non stop były czaszka party świetnie wspominam ten czas
ale większość znajomych z grupy czaszki widziała tylko na zajęciach i bez problemu zdali temat. jeśli się skupisz, weźmiesz atlas i będziesz sobie porównywał atlas z preparatem to spokojnie wystarczy Ci czasu na opanowanie czachy
są dużo gorsze tematy, przy których niestety poza prosektorium nie ma dostępu do preparatów
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Czy można się nauczyć czaszki na szpilki bez jej kupna?

Post autor: Blathmac »

Warto też pamiętać, że handel szczątkami ludzkimi jest przestępstwem i grozi za do kara do dwóch lat pozbawienia wolności
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Czy można się nauczyć czaszki na szpilki bez jej kupna?

Post autor: Alra »

Ja uczyłam się tylko z atlasu, no i na zajęciach of kors ogarniałam czachę. A moja wyobraźnia przestrzenne kuleje bardzo xd.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości