Poszukuję współlokatorki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ewa4444
Posty: 10
Rejestracja: 8 sie 2010, o 13:03

Poszukuję współlokatorki

Post autor: ewa4444 »

Jestem studentką VI roku lekarskiego. Poszukuję współlokatorki, najlepiej również z kierunku lekarskiego, niepalącej, ceniącej spokój i cieszę, do dwupokojowego mieszkania w bloku. Pokój jest umeblowany – mam zdjęcia, mogę podesłać . Pokój ma dostęp do balkonu. Kuchnia całkowicie wyposażona, łazienka i WC oddzielnie Mieszkanie jest w bardzo dobrej lokalizacji: blisko szpitala Jurasza (6-7 minut drogi pieszo), 7 minut pieszo na ulicę Karłowicza, przystanek tramwajowy i autobusowy ok. 150 m, market E.Leclerc ok. 150 m. Kontakt tel: 531 728 162 lub tutaj
Kinga_b
Posty: 1
Rejestracja: 3 sie 2015, o 13:44

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: Kinga_b »

Cześć, jestem zainteresowana Twoją ofertą, jeśli znajdziesz chwilę, prosze wyślij mi na adres mailowy [at].pl zdjęcia
ewa4444
Posty: 10
Rejestracja: 8 sie 2010, o 13:03

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: ewa4444 »

Niestety, już nieaktualne
Artystka
Posty: 7
Rejestracja: 8 paź 2015, o 21:22

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: Artystka »

Przyszła lekarka obecna na mieszkaniu tylko 50% czasu, a płaci pełną sumę, zapraszam jakąś koleżankę lub koleżanki do dołączenia do wspólnych poszukiwań mieszkania w Bydgoszczy. Szukam też pokoju lub kawalerki. Później zaczynam zajęcia. Zapraszam do kontaktu na fb w prywatnej wiadomości, [at].pl lub 518-554-132, można kontaktować sie 24 h/dobę, odpiszę i oddzwonię.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości