Lublin - wspólna nauka do matury (stara podstawa) 2016

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
kasiug
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2015, o 21:23

Lublin - wspólna nauka do matury (stara podstawa) 2016

Post autor: kasiug »

Czy jest ktoś kto chciałby ze mną powtarzać materiał do matury z biologii lub chemii w Lublinie ?
Możemy się spotykać co jakiś czas lub rozmiawiać przez skype/facebooka itd
nurse1990
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2015, o 10:08

Re: Lublin - wspólna nauka do matury (stara podstawa) 2016

Post autor: nurse1990 »

hej, a co to znaczy stara podstawa ? Nie jestem w temacie, zdawałam maturę 5 lat temu i chciałabym poprawić chemię i biologię, ale z tego co widzę, coś się zmieniło?
Z czego się autorko uczysz do chemii i biologii rozszerzonych? Poszukuję podręczników by przypomnieć sobie informacje
kasiug
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2015, o 21:23

Re: Lublin - wspólna nauka do matury (stara podstawa) 2016

Post autor: kasiug »

od roku 2015 jest nowa matura - trochę zmieniony zakres materiału niż roczniki wyżej jak ktoś kto zdawał maturę w roku 2014 lub wcześniej, poprawia ją pisząc maturę starą - według starej podstawy

Uczę się ze swoich notatek sprzed 2 lat i jak na razie skupiam się na biologii - vademecum w ramach rozgrzewki
nurse1990 pisze:hej, a co to znaczy stara podstawa ? Nie jestem w temacie, zdawałam maturę 5 lat temu i chciałabym poprawić chemię i biologię, ale z tego co widzę, coś się zmieniło?
Z czego się autorko uczysz do chemii i biologii rozszerzonych? Poszukuję podręczników by przypomnieć sobie informacje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości