Biologia Campbella

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
milena1013
Posty: 15
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:03

Biologia Campbella

Post autor: milena1013 »

Czy Biologia Campbella przyda mi się na weterynarii?

Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Biologia Campbella

Post autor: Kas_ia »

Nie mam pojecia co to jest, wiec chyba nie To jest jakis podrecznik w stylu Ville ?
milena1013
Posty: 15
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:03

Re: Biologia Campbella

Post autor: milena1013 »

Nie widziałam w życiu Villego na oczy więc nie wiem

Awatar użytkownika
sempervirens
Posty: 156
Rejestracja: 22 lut 2014, o 22:02

Re: Biologia Campbella

Post autor: sempervirens »

Nie wiem jak na weterynarii ale na Biologii używam i Villego i Campbella, jako pewne uzupełnienie materiału.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Biologia Campbella

Post autor: Kas_ia »

Jeżeli myslisz o tym w kontekscie biologii/biologii komorki czy innych tego typu przedmiotów to wg mnie kompletnie nieprzydatne. Nie wiem jak na innych wydzialach, ale we Wro do tych przedmiotow po prostu wystarczają materialy z cwiczen i wykladow, z reszta na wecie nikt nie ma czasu zeby sie do takich bzdurnych przedmiotow przykladac, a poza tymi 2 przedmiotami ktore wymienilam, to raczej do niczego innego tej ksiazki nie wykorzystasz
Awatar użytkownika
JellyTime
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:17

Re: Biologia Campbella

Post autor: JellyTime »

W Lublinie też Ci się nie przyda, żeby zaliczyć biologię i biologię komórki wystarczy przerobić pytania z poprzednich lat
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości