czy moja osemka bedzie trudna do wyrwania? HELP

Dyskusje o dentystach, zębach, przyzębiu, języku, błonie śluzowej oraz o funkcjonowaniu patologiach i leczeniu w stomatologii i protetyce.
martikaa
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2015, o 12:56

Re: czy moja osemka bedzie trudna do wyrwania? HELP

Post autor: martikaa »

Może powinnas zgłosić się do innego gabinetu Czasami warto porównać diagnozy. Jeśli jestes z Łodzi lub okolic, mogę polecic Ci sprawdzona klinike Neo Dentica ze Szparagowej. Maja tam swietnych specjalistow z wieloletnim doświadczeniem, maja już na koncie wiele trudnych przypadkow również w zakresie chirurgicznym. Jestem pewna ze otrzymasz tam fachowa porade w kwestii tej klopotliwej ósemki
castle
Posty: 105
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 16:43

Re: czy moja osemka bedzie trudna do wyrwania? HELP

Post autor: castle »

Nie będę już zakładać nowego wątku. Czy to prawda, że po wyrwaniu ósemki nie można jeść białka? Miałam wyrywanego zęba i chciałam zjeść jogurt naturalny i nie wiem czy mogę? Z góry dzięki za pomoc?

gooner92
Posty: 193
Rejestracja: 9 lis 2011, o 22:50

Re: czy moja osemka bedzie trudna do wyrwania? HELP

Post autor: gooner92 »

Możesz jeść, lepiej unikać drażniących potraw - gorące, mocno przyprawione, trudne do pogryzienia, dodatkowo nie pij i nie pal przez parę dni, bierz antybiotyki jeśli dostałaś i nie ruszaj rany (szczoteczką, palcem itd.) i to wszystko.
castle
Posty: 105
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 16:43

Re: czy moja osemka bedzie trudna do wyrwania? HELP

Post autor: castle »

Dziękuję bardzo za pomoc

castle
Posty: 105
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 16:43

Re: czy moja osemka bedzie trudna do wyrwania? HELP

Post autor: castle »

synTadeusza pisze:Najlepiej przejdź się i zapytaj o radę specjalistę. Ja wyrywałem swojego zęba mądrości - fachowo się mną zajęli a po wyrwaniu nic nie było mowy o tym, że nie mogę jeść białka, a z tego co się orientuję to pracują tam naprawdę dobrzy lekarze więc wątpię aby zapomnieli powiedzieć o tak ważnej informacji. Najważniejsze to unikanie potraw które mogą drażnić. Jedz tak jakby bolało cię gardło.
Po wyrwaniu zęba nie ma już śladu, więc jem już normalnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości