Magisterka z leśnictwa po... technologii zywnosci??

Wszystko o studiowaniu leśnictwa w Polsce. Studia na SGGW, AR w Krakowie, AR w Poznaniu i Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Zasady rekrutacji na leśnictwo.
Koalanadrzewie
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2015, o 20:07

Magisterka z leśnictwa po... technologii zywnosci??

Post autor: Koalanadrzewie »

Witam jestem na ostatniej prostej aby skończyć studia inżynierskie o kierunku technologia żywności i żywienie człowieka. Nie wydaje mi się aby był sens robienia magisterski w tym kierunku, gdyż jest to kierunek o wszystkim i o niczym.

Czy myslicie ze jest szansa zrobienia magisterki z leśnictwa Zdaje sobie sprawę, że jest egzamin dla osób które nie są po leśnictwie I-go stopnia, ale jestem zdeterminowana.
Z drugiej strony czy to ma sens i jest możliwość robić studia II stopnia o czymś z czego sie ma się pojęcia?

Jeśli ktoś coś wie, bardzo prosze o odpowiedz!
Awatar użytkownika
KamilB
Posty: 250
Rejestracja: 23 gru 2010, o 19:51

Re: Magisterka z leśnictwa po... technologii zywnosci??

Post autor: KamilB »

Po pierwsze raczej Cię nie przyjmą, a jeśli nawet się dostaniesz, to będzie Ci bardzo ciężko zaliczyć I semestr, bo nie jest on łatwy nawet dla osób po leśnictwie.
M94
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2014, o 17:34

Re: Magisterka z leśnictwa po... technologii zywnosci??

Post autor: M94 »

Nie rozumiem ktoś kończy jakąś technologie żywności albo jakieś inne cudo a potem się pcha na leśnictwo.Ludzie co z wami?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości