Co możemy po liceum bio-chem?

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
PaTrYkK622
Posty: 4
Rejestracja: 8 sty 2010, o 16:43

Co możemy po liceum bio-chem?

Post autor: PaTrYkK622 »

Hej mam pytanko.?
Czy po bio-chem mogę iść na pedagogikę i uczyć dzieci w podstawówce przyrody
Coś mi się obiło o uszy ale nie wiem czy to prawda jest
A jeśli nic z tego to co mogę po tej szkole?
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: Co możemy po liceum bio-chem?

Post autor: Anezka »

Moim zdaniem lepiej iść na studia biologiczne/chemiczne i tam później sobie zrobić uprawnienia do nauczania.
PaTrYkK622
Posty: 4
Rejestracja: 8 sty 2010, o 16:43

Re: Co możemy po liceum bio-chem?

Post autor: PaTrYkK622 »

No ale ja chciałem iść na łatwiznę:P
PaTrYkK622
Posty: 4
Rejestracja: 8 sty 2010, o 16:43

Re: Co możemy po liceum bio-chem?

Post autor: PaTrYkK622 »

Może ktoś jeszcze coś doradzi
Awatar użytkownika
Qwedsa
Posty: 73
Rejestracja: 15 lip 2015, o 22:31

Re: Co możemy po liceum bio-chem?

Post autor: Qwedsa »

Co rozumiesz przez pójście na łatwiznę"? Lekkie studia z dużą ilością czasu wolnego etc.?
justynka12106
Posty: 1
Rejestracja: 2 lis 2015, o 19:56

Re: Co możemy po liceum bio-chem?

Post autor: justynka12106 »

Jak dla mnie, pójście na nauczyciela po harówie na biol-chemie, to lipa maks. Nie lepiej pomęczyć się te kilka lat na np. medycynie, czy patologii (jeśli już jest się na kierunku biol-chem) i zapewnić sobie dobre życie na poziomie za dajmy na to 6 tys. miesięcznie, zamiast 2? Oczywiście inna sprawa, jeśli ciągnie Cie praca z dziećmi
kaka101
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2015, o 18:28

Re: Co możemy po liceum bio-chem?

Post autor: kaka101 »

Ja zamierzam składać na medycynę ale mam coraz większe wątpliwości czy dam radękażdy wokół mnie powtarza mi nie dasz rady po co ci to itp. i to jest dołujące masakra
gabaleo
Posty: 7
Rejestracja: 2 sty 2016, o 20:34

Re: Co możemy po liceum bio-chem?

Post autor: gabaleo »

kaka101 pisze:Ja zamierzam składać na medycynę ale mam coraz większe wątpliwości czy dam radękażdy wokół mnie powtarza mi nie dasz rady po co ci to itp. i to jest dołujące masakra
Nie słuchaj ludzi, którzy chcą podciąć ci skrzydła. Jeśli cię to interesuje to chociaż spróbuj żeby potem nie żałować. I pamiętaj ze gdy ci się uda to satysfakcja będzie ogromna, bo udowodnisz innym że nie mieli racji

kaka101
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2015, o 18:28

Re: Co możemy po liceum bio-chem?

Post autor: kaka101 »

gabaleo pisze:
kaka101 pisze:Ja zamierzam składać na medycynę ale mam coraz większe wątpliwości czy dam radękażdy wokół mnie powtarza mi nie dasz rady po co ci to itp. i to jest dołujące masakra
Nie słuchaj ludzi, którzy chcą podciąć ci skrzydła. Jeśli cię to interesuje to chociaż spróbuj żeby potem nie żałować. I pamiętaj ze gdy ci się uda to satysfakcja będzie ogromna, bo udowodnisz innym że nie mieli racji

próbować to na pewno spróbuje nie ma innej opcji, wiem że to chciałbym robić dalej w życiu więc muszę
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Co możemy po liceum bio-chem?

Post autor: Mårran »

1. Ktoś chce uczyć przyrody, a tu nie, lekasz jako jedyna słuszna opcja. Żenua. Tak, po biol-chemie można iść na studia pedagogiczne, a potem dorobić podyplomówkę z nauczania przyrody, chociaż, jak już napisano, lepiej po biologii, chemii albo geografii.

2. Na biol-chemie taka harówka? Chyba dla tych, co myślą, że matura to wkucie villego czy innych takich na pamięć Jak to pisał pewien użytkownik: nawet mi ich nie żal.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość