matura probna operon 2015-jak poszło ?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
preston97
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2015, o 01:13

matura probna operon 2015-jak poszło ?

Post autor: preston97 »

cześć,
jak wam poszła probna z biologii bo ja sie załamałem po moim wyniku. Jak sprawdzałem z kluczem to wychodziło mi ok 70% a byłem jeszcze przed genetyką wiec myslałem ze nie najgorzej ale sie okazało ze mam 50% i w siebie zwątpiłem. A jak u was ?
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: matura probna operon 2015-jak poszło ?

Post autor: ryniofit8000 »

nie ufaj maturze z operonu
castle
Posty: 105
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 16:43

Re: matura probna operon 2015-jak poszło ?

Post autor: castle »

preston97, nie zniechęcaj się, te matury próbne są po to żeby zmotywować do większej pracy bo gdybyś napisał ją na np. 90% to być może spocząłbyś na laurach. Ja napisałam próbne ( rok temu ) na czterdzieści kilka % i sobie odpuściłam naukę bo myślałam, że nie warto. A prawdziwą napisałam na 82 %. Dlatego bierz się do pracy bo majowe matury są zazwyczaj prostsze.
P.S. Jak komuś poszła źle ta matura to raczej nie napisze Ci ile miał procent albo poda wyższy wynik ( z życia wzięte ). Nie patrz na innych i rób swoje !

preston97
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2015, o 01:13

Re: matura probna operon 2015-jak poszło ?

Post autor: preston97 »

Tylko właśnie wg mnie była nawet prosta nie licząc tych zadań których jeszcze nie przerabialem. No ale trudno, mam nadzieję że z właściwą tak źle mi nie pójdzie.

Berberis
Posty: 128
Rejestracja: 28 mar 2015, o 18:42

Re: matura probna operon 2015-jak poszło ?

Post autor: Berberis »

Ja pisałam próbną z WSiP-u. Też się załamałam, bo jeszcze mi nie wychodzi odpowiadanie pod klucz. Poza tym, mam wrażenie, że w niektórych zadaniach nauczycielka nie przyznała mi pkt, chociaż powinna.
W każdym razie się nie poddaję.
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: matura probna operon 2015-jak poszło ?

Post autor: persil1991 »

A widziałeś swoje błędy? Wynik nie jest najważniejszy - pokazał tylko, że musisz popracować. Ale warto dowiedzieć się nad czym trzeba przysiąść.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości