Książki do nauki chemii rozszerzonej

Ogólne forum chemiczne poruszające problemy chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej
Ula1998
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2015, o 21:23

Książki do nauki chemii rozszerzonej

Post autor: Ula1998 »

Jakie książki polecacie to nauki teorii ?

Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Książki do nauki chemii rozszerzonej

Post autor: Nitrogenium32 »

Dowolny podręcznik z zakresu rozszerzonego, w każdym zakres teorii jest taki sam.

Ale sama teoria bez praktycznego jej zastosowania to tylko teoria. Bez rozwiązywania zadań na maturze nikt sobie nie poradzi. Pozwolę sobie użyć porównania kulinarnego: teoria jest jak woda do makaronu, a praktyka to suchy makaron. Bez wody makaronu nie ugotujesz, ale samą wodą też się nie najesz. (Z drugiej strony nieugotowanego makaronu nie da się zjeść).
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

[Link] Książki do nauki chemii rozszerzonej

Post autor: persil1991 »

Polecam poczytać ten temat - 10 stron opinii

Ja przerabiałem Rożaka i mogę polecić. Ale pewnie nowe książki są równie dobre (w szkołach ponadgimnazjalnych na profilach biol-chem obecnie króluje Nowa Era), a łatwiej dostępne.
Ula1998
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2015, o 21:23

Re: Książki do nauki chemii rozszerzonej

Post autor: Ula1998 »

Ja przerabiałem Rożaka i mogę polecić. Ale pewnie nowe książki są równie dobre (w szkołach ponadgimnazjalnych na profilach biol-chem obecnie króluje Nowa Era), a łatwiej dostępne.[/quote] Dziękuję
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości