Ratownik medyczny- strój

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
_Ciri
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2015, o 14:52

Ratownik medyczny- strój

Post autor: _Ciri »

Witam.
Na wstępie przepraszam jeśli umieściłam wątek nie tam gdzie powinnam. Zauważyłam, że jest tu wielu studentów ratownictwa medycznego. Mam zatem prośbę do Was, bądź każdego kto w tej sprawie się orientuje.
Potrzebuję informacji na temat stroju ratownika medycznego (koloru, jakiś napisów, znaków, symboli). Słyszałam, że jakiś czas temu nastąpiła zmiana w tej sprawie. Szukam już kilka ładnych godzin ustaw mówiących o tym, blogów, czegokolwiek, ale jakoś marnie mi to idzie. -
Byłabym bardzo wdzięczna za choć kilka słów na ten temat, lub link do artykułów.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Ratownik medyczny- strój

Post autor: Piotrr »

moze poczekac na zajecia az wam powiedza? przynajmniej ja bym tak zrobil
W końcu lekarz
_Ciri
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2015, o 14:52

Re: Ratownik medyczny- strój

Post autor: _Ciri »

Jestem w 1kl LO. Muszę zrobić dość obszerną pracę o ratownictwie medycznym na przedmiot zwany pomoc przedmedyczna". Niestety takich informacji nauczycielka nam nie podała, a nawet jeśli to co najwyżej wspomniała, a mnie uleciało z głowy. A brakuje mi własnie tylko jej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości