blizny po trądziku

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
anita606
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2009, o 07:57

blizny po trądziku

Post autor: anita606 »

Hej
Jeszcze niedawno miałam okropne pryszcze na buzi, ale udałam się do dermatologa i mi to częściowo pomogło. Teraz zostały mi tylko blizny i gdzieniegdzie jeszcze wypryski i nie wiem czy iść znowu do dermatologa czy same mi przejdą. I czy mogę stosować fluid czy to może opużnia schodzenie blizn?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: blizny po trądziku

Post autor: doktorka »

fluid mozna spokojnie stosowac, trzeba pamietac tylko, zeby raczej dac skorze odetchnac i raczej nie klasc tapety na okazje nie wymagajace tego chociaz generalnie wiekszosc dermatologow twierdzi, ze stosowanie kosmetykow typu fluid nie ma wplywu na leczenie tradziku, takze mozna go nakladac nawet na buzie uprzednio wysmarowana jakimis specyfikami.

przejdz sie jeszcze do dermatologa, niech obejrzy te blizny, niestety blizny po tradziku bywaja upierdliwe i czasem trzeba sie za nie drastycznie zabrac jakas mikrodermabrazja, ktora nota bene jest srednio skuteczna.
monikazgd
Posty: 1
Rejestracja: 8 lut 2014, o 21:34

Re: blizny po trądziku

Post autor: monikazgd »

ach te moje blizny to spędzały mi sen z powiek, może nie miałam dobrego podkładu, ale ja tam zawsze je widziałam spod makijażu. Zaczęłam szukać czegoś co obiecuje redukcję blizn i po długich poszukiwaniach mogę śmiało polecić żel trioxil, jak kogoś interesuje tu jest link: acnegone.pl mi bardzo pomógł, blizny są dżo mnie widoczne. praktycznie pod makijażem już ich nie widać
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: blizny po trądziku

Post autor: karchola »

Na blizny wszystkie zabiegi kosmetyczne wspomagające regeneracja naskórka, polecam udać się do kosmetologa W okresie małego nasłonecznienia zabiegi złuszczające przy użyciu kwasów mogłyby bardzo pomóc.
MarzenaH
Posty: 13
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 20:13

Re: blizny po trądziku

Post autor: MarzenaH »

Ehhh te blizny to mój odwieczny problem. O tej maści nie słyszałam, myśle że warto spróbować bo już tracę nadzieję.
agazamer
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2016, o 07:35

Re: blizny po trądziku

Post autor: agazamer »

A ktoś z Was korzystał z kosmetologa na te blizny?
MarzenaH
Posty: 13
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 20:13

Re: blizny po trądziku

Post autor: MarzenaH »

Wlasnie troche czytalam na ten temat i sie zastanawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości