Ksiązki na 1 rok umb

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Hubo11
Posty: 92
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 07:39

Ksiązki na 1 rok umb

Post autor: Hubo11 »

W jakie ksiazki warto zaopatrzyc sie na 1 rok na umb na lekarski? Tzn. te ktore na pewno sie przydadza!
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Ksiązki na 1 rok umb

Post autor: Alra »

Trzeba poczekać na szkolenie biblioteczne - biblioteka w wiele z nich cię zaopatrzy, szkoda płacić grube pieniądze za wszystkie.
Hubo11
Posty: 92
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 07:39

Re: Ksiązki na 1 rok umb

Post autor: Hubo11 »

A orientujecie się co bardziej się przyda Bochenek czy może GRAY, bo o tym drugim słyszałem, że jest zwięzłe i na temat. Zaś Bochenek ma dużo nieistotnych informacji
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Ksiązki na 1 rok umb

Post autor: Alra »

Bochenek, zwłaszcza dla pasjonatów może być przydatnygt

Na UMB najbardziej przydatne są wykłady, atlas anatomiczny, a książki - w moim przypadku to było tak, że uczyłam się z tego, co mi wpadło w ręce, bo akurat było wolne w bibliotece. Do osteologii w zupełności wystarczy na przykład Skawina. A dalej to już, co komu pasuje. Graya na własność raczej bym nie kupowała, trochę się z niego uczyłam, ale szału wielkiego nie było.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości