Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Berberis
Posty: 128
Rejestracja: 28 mar 2015, o 18:42

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Berberis »

Ludzie, jak Wam poszedł polski?
Myślę, że mnie dobrze, ale muszę przyznać, że bałam się rano jak cholera


W ogóle ostatnio cisza tu straszna. Gdzie się podzialiście?
Szczureek
Posty: 9
Rejestracja: 4 paź 2015, o 20:20

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Szczureek »

Polski. Mogło być lepiej ale i tak już straciłam nadzieję
Berberis
Posty: 128
Rejestracja: 28 mar 2015, o 18:42

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Berberis »

Szczureek pisze:Polski. Mogło być lepiej ale i tak już straciłam nadzieję
Ja tracę nadzieję średnio co drugi dzień, ale staram się nie poddawać i po prostu dalej robię swoje, czyli ciężko pracuję.
Czasami, kiedy dążymy za tym, czego chcemy, gdzieś po drodze brakuje tchu i wydaje nam się, że ponieśliśmy klęskę. ale podobno najciemniejsza godzina przychodzi przed świtem i chyba coś w tym jest
_lynn_
Posty: 29
Rejestracja: 5 maja 2016, o 18:07

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: _lynn_ »

Ja na szczęście piszę tylko biologię i chemię w tym roku, tematów z polskiego wam nie zazdroszczę, dobrze że już macie to za sobą!

A tak w ogóle to chciałam się przywitać, też w tym roku próbuję swoich sił w rekrutacji. I to po raz pierwszy, mimo że już jestem kilka lat po maturze, jeden licencjat mam już za sobą (kompletnie inna dziedzina), a za niecałe 2 miesiące zostanę technikiem weterynarii
Celuję w Olsztyn, mam bardzo dobrze zdany angielski, więc jestem pełna nadziei Ktoś jeszcze do Olsztyna się wybiera? A tak w ogóle to jak się czujecie przed biologią i chemią? Ja już lekko panikuję, został mniej niż tydzień!
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Mårran »

_lynn_, gratulacje angielskiego! Taki piękny mamy maj, szukajcie kwitnących kasztanów i nie stresujcie się - w miarę możliwości
Pani Buka
Awatar użytkownika
nicpon500
Posty: 56
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 17:29

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: nicpon500 »

Ja celuje w Poznań, rok temu sie nie udało niestety i teraz drugie podejście. Chemie mam na 75% i chyba w tym roku nie ide jej poprawiac i biolcia na 68% ktore chce teraz na minimum 80% napisać to mysle ze sie dostane dodatkowo mam polski 79 i angielski 84 bo na poznan tez biorą. Ktoś jeszcze celuje na weterynarie w pieknym Poznaniu ) ?
Berberis
Posty: 128
Rejestracja: 28 mar 2015, o 18:42

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Berberis »

Co do kwitnących kasztanowców- nawet sobie nie wyobrażacie, jakie piękne rosną na moim szkolnym dziedzińcu! A pod nimi są ławki, więc przed maturami siadam sobie i się relaksuję.
Biologią i chemią bardzo się stresuję, bo został tylko tydzień, a ja jeszcze tyle chciałabym zrobić. Na szczęście moja nauczycielka od chemii jest kochana i potrafi mnie uspokoić, kiedy za bardzo się nakręcę. Bez niej i moich koleżanek chyba bym zeszła przez te matury.
Miejmy nadzieję, że się uda. Najważniejsze, to nie spanikować, bo wtedy się nie myśli.

Olax
Posty: 19
Rejestracja: 27 gru 2015, o 22:58

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Olax »

Po tak ciężkiej nauce na te parę dni przed maturą mam wręcz wrażenie że umiem mniej niż przed przygotowaniami Mam jednak nadzieję że biologia i niemiecki podciągną mój wynik i słaby wynik z chemii nie pokrzyżuje mi planów Ja też planuję iść do Olsztyna
Berberis
Posty: 128
Rejestracja: 28 mar 2015, o 18:42

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Berberis »

Ja też powoli zaczynam mieć wrażenie, że nic nie umiem i już sama nie wiem, co jeszcze powtórzyć, a co sobie już odpuścić. Z tym, że u mnie to chemia, a nie biologia może podciągnąć wynik.

Olax
Posty: 19
Rejestracja: 27 gru 2015, o 22:58

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Olax »

Z chemii albo mi zadanie wyjdzie albo nie a z biologii trzeba trafić w klucz

SmalecTropikalny
Posty: 19
Rejestracja: 10 lis 2015, o 19:48

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: SmalecTropikalny »

Tak pomiędzy rozwiązywaniem 4637282929 a 4637282930 zadania z bioli. Powodzenia jutro!
_lynn_
Posty: 29
Rejestracja: 5 maja 2016, o 18:07

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: _lynn_ »

Olax pisze:Po tak ciężkiej nauce na te parę dni przed maturą mam wręcz wrażenie że umiem mniej niż przed przygotowaniami Mam jednak nadzieję że biologia i niemiecki podciągną mój wynik i słaby wynik z chemii nie pokrzyżuje mi planów Ja też planuję iść do Olsztyna

o to może spotkamy się w padzierniku (oby!). Powodzenia jutro dla wszystkich! Ja już chyba nie jestem w stanie nic powtarzać, wszystko mi się miesza. chyba rozwiążę jeszcze jeden arkusz i sobie odpuszczę.
giglio
Posty: 18
Rejestracja: 30 cze 2015, o 20:10

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: giglio »

Ja też mam swoje drugie podejście Celuje we Wrocław.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości