CM UJ rzeczywiście takie straszne? A AWF?

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
Hana19
Posty: 25
Rejestracja: 20 lut 2016, o 13:29

CM UJ rzeczywiście takie straszne? A AWF?

Post autor: Hana19 »

Wybieram się na fizjoterapię. Zastanawiam się między CM UJ a AWF w Krakowie. O tej pierwszej uczelni słyszałam i czytałam wiele negatywnych opinii - że kadra nieprzyjazna uczniom, że napięta atmosfera, że przyjaciół lepiej szukać gdzieś indziej itd. O drugiej spotkałam się naprawdę z nielicznymi komentarzami przeciw - głównie czytam, że uczelnia spoko, atmosfera spoko, ludzie spoko. Super.

Ale Ludzie z AWFu, z którymi miałam styczność wydają się naprawdę pewni siebie, chętni do zabawy, aktywni itd. Oczywiście to brzmi znakomicie, ale budzi we mnie pewien niepokój. Chodzi o to, że jestem osobą nieśmiałą, sportowiec ze mnie marny (tj. bez przesady, ale rewelacji ze mną nie ma) i imprezowego charakterku raczej też nie posiadam. Jakkolwiek to brzmi, czy taka spokojniejsza osoba pasowałaby do tej całej studenckiej społeczności na AWFie ? Jestem naprawdę pozytywnym człowiekiem, tylko nie takim szalonym jak reszta

Będę wdzięczna za odpowiedź, bo jednak studia to nie taka błaha sprawa i zależy mi na tym, aby spędzić ten czas w miłej atmosferze, wśród przyjaznych ludzi. A stąd, skąd pochodzę trudno o takich. Stąd moje obawy.
Nables
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2012, o 16:37

Re: CM UJ rzeczywiście takie straszne? A AWF?

Post autor: Nables »

Hej Jestem na II roku na CMUJ- co do kadry, to większość jest naprawdę sympatyczna i potrafiąca dużo nauczyć- pewnie, trafiają się osoby, które są już legendami i ich zajęcia są nudne i byle zdać", ale na szczęście mało jest takich osób Zależy też na jakich asystentów trafisz, ale ogólnie nie ma na co narzekać. Żadnej napiętej atmosfery Ludzie w większości bardzo fajni- trafiają się wyjątki, ale to jak wszędzie
Na pewno na CMUJ masz bardziej rozbudowaną anatomię (uczymy się w prosektorium [to tylko tak brzmi przerażająco], a nie tylko teoretycznie). Co do innych przedmiotów to każda uczelnia ma jakieś plusy i minusy.
Większość na roku to żadni sportowcy, zupełnie przeciętni ludzie- więc tym się nie martw za bardzo
Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie i tego ile Ty wyciągniesz z zajęć
Ale ja ogólnie CMUJ polecam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości