Rekrutacja UMED Wrocław

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
analusija
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 13:56

Rekrutacja UMED Wrocław

Post autor: analusija »

hej mam takie pytanie bo nie za bardzo rozumiem jak to będzie wyglądać to całe przyjmownie. Dajmy że chce na farmaceutyczny i analityke medyczna ( to jest ten sam wydział) no i loguje sie dokonuje opłaty i czekam . no i jak są te listy rekrutacyjne i to system wtedy wie, że np. wole iść na farme i mam czekać aż się dostane czy np w tym samym czasie moge rowniez dostac sie na anala? Może mi to ktoś wytłumaczyć bo kompletnie tego nie rozumiem
hyuna123
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2016, o 11:01

Re: Rekrutacja UMED Wrocław

Post autor: hyuna123 »

A istnieje u Ciebie na tej uczelni coś takiego jak priorytety?
Bo wczoraj jak składałam do Bydgoszczy to trzeba było ustalić priorytety i przedmiot z numerem 1 jest najważniejszy- jak się na niego dostaniesz, to wywalają Cię z rekrutacji na inne, bo dostałaś się już na ten wymarzony.
Może u Ciebie też tak jest?
analusija
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 13:56

Re: Rekrutacja UMED Wrocław

Post autor: analusija »

istnieją priorytety ale nie rozumiem tego za bardzo jak to będzie wyglądać. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć? np od razu po oglaszeniu listy bede wiedziec ze sie dostalam na anala i ze np . bede na liscie rezerwowej na farme czy jak ? no bo tam musisz w ciagu 2 dni dostarczyc dokumenty to jak bede czekac na farme to mi moze minąć szansa na anala.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości