Książki i materiały do matury - chemia i biologia - sprzedam

Tu możesz zamieścić ofertę kupna lub sprzedaży książek i materiałów związanych z biologią, biotechnologią, ekologią lub naukami pokrewnymi.
Regulamin forum
Zgodnie z regulaminem na forum obowiązuje zakaz sprzedaży skserowanych książek oraz innych skserowanych materiałów objętych prawami autorskimi.
wiki_be

Książki i materiały do matury - chemia i biologia - sprzedam

Post autor: wiki_be » 18 sie 2015, o 17:03

Sprzedam, kontakt priv, możliwa wysyłka.

CHEMIA

1. Chemia, WITOWSKI 2013, 1-3 + książeczka z maturami, stan idealny, używana jedynie pierwsza część, kilka stron zapisałam ołówkiem ale już wszystko dokładnie wygumowane, na okładce jedno „ugryzienie” mojej papugi, małe, nie rzuca się w oczy – 55 zł

2. To jest chemia, dwie części, zakres rozszerzony, Nowa Era, Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska – naprawdę przydatne do nowej matury, praktycznie nieużywane, z nieużywanymi płytami, druga część ma okładkę nieco pogryzioną przez moją papugę, ale naprawdę tylko trochę, mogę wysłać zdjęcia na priv – 35 zł

3. Chemia zakres podstawowy i rozszerzony, Operon, seria Szkoła XXI, wydanie drugie 2009 trzy części podręcznika wraz ze zbiorami zadań (te zielone książki ze zdjęcia) – stan idealny, naprawdę przydatne ze względu na proste podejście do tematu, wiele informacji których nie ma w nowych książkach i bardzo dużo zadań w zbiorach, szczególnie przydają się te z chemii organicznej – po 15 zł od części (podręcznik + ćwiczenia)

4. Chemia Vademecum Maturzysty, Wydawnictwo Zielona Sowa, Beata Świerkocka, Jacek Świerkocki, 2008 – stan idealny, przydaje się do powtórek – 15 zł

5. Chemia Podręcznik i Zbiór zadań w jednym, cz. 1 (atomy, układ okresowy, kinetyka reakcji chemicznych itd. + chemia nieorganiczna), Wydawnictwo M. Rożak, R. Hassa, A. Mrzigod, J. Mrzigod, W. Sułkowski, 2002 – dużo informacji, przydatne dla osób, które uczą się czytając, zawsze inne spojrzenie na temat – 7 zł

6. Chemia cz. 2, WSiP, Andrzej Czerwiński, Anna Czerwińska, Małgorzata Jelińska Kazimierczuk, Krzysztof Kuśmierczyk, 2003 – bardzo dobrze zrobiona chemia organiczna, stan idealny – 7 zł

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, pomogę w razie wątpliwości. Proszę pisać na priv :)

BIOLOGIA

1. Biologia seria Odkrywamy na Nowo, zakres rozszerzony,Operon, Dawid Kaczmarek, Marek Pengal – stan bardzo dobry, ale sporo podkreśleń zakreślaczem, mogą też przytrafić się jakieś moje notatki, ale rzadko – 15 zł

2. Biologia, Operon, 3 części (stara, operonowska, dobra biologia) 2002 – stan nie najlepszy(pierwsza część ma kiepskim stanie, ale druga i trzecia są w porządku) ale osobiście uwielbiam te książki, do nowej(!) matury uczyłam się praktycznie tylko z nich i z książeczek Lewińskiego, stąd też sporo moich notatek na marginesach, dodatkowych podpisów na rysunkach itd., - 20zł za cały komplet ze względu na to, że były dużo używane

3. Biologia Bezkręgowce, Barbara Bukała, trening przed maturą, protisty i bezkręgowce – stan idealny, nieużywane ani razu – 13 zł

4. Biologia Zbiór Zadań, Witowski, cz. 1, 2010 – czyściutki, nieużywany, w tej części fizjologia i anatomia człowieka oraz genetyka – 15 zł

5. Podręczniki Lewińskiego z Operonu, seria Szkoła XXI – posiadam 6 części – Molekularne Podłoże Biologii (naprawdę świetnie zrobiony metabolizm, szczerze polecam), Zarys Ekologii, Genetyka (też dosyć ciekawie i szczegółowo zrobiona), Cytologia i Histologia (przydaje się!), Anatomia i Fizjologia Człowieka oraz Podstawy Ewolucjonizmu. Chyba moje ulubione podręczniki, chociaż w żadnych szkołach się ich nie używa. Polecam szczególnie osobom chcącym iść na medycynę – całość – 50 zł, w przypadku chęci kupienia pojedynczych egzemplarzy cena do uzgodnienia

6. Atlas Anatomiczny Tajemnice Ciała, Nowa Era – śmiałam się z niego 5 lat aż w końcu się przełamałam i zaczęłam się z niego uczyć, i naprawdę nie żałuję – 17 zł

7. Tablice biologiczne – staare, przydatne osobom lubiącym uczyć się z tabel, drzewek itd. – 5 zł

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, pomogę w razie wątpliwości. Proszę pisać na priv :)

Mam też do zaoferowania zeszyty(tylko z zoologi, botaniki, ekologii) własne notatki z biologii z różnych tematów, które robiłam przed maturą, więcej info i próbki w postaci zdjęć na priv :)

Dla osób przygotowujących się do Olimpiady Biologicznej też mam kupę materiałów, notatki, testy, przydatne ksera, zainteresowanych proszę o kontakt :)

wiki_be

Re: Książki i materiały do matury - chemia i biologia - sprz

Post autor: wiki_be » 18 sie 2015, o 17:21

Coś jest nie tak i nie umiem dodać zdjęć, ale chętnie je wyślę :)

Awatar użytkownika
Mart_95

Post autor: Mart_95 » 22 sie 2015, o 13:18

Biol R
Witowski, Zbiór zadań otwartych wraz z odpowiedziami część 2 2011
Witowski, Zbiór zadań otwartych wraz z odpowiedziami czesc 1 2012
Pyłka-Gutowska Biologia w pytaniach i odpowiedziach repetytorium maturzysty
Biol, zeszyty cwiczen cz1,2,3 Operon 2010
Biologia Omega Matura Edycja 2009 Zadania ze wszystkich działów + odp
Biologia Trener Urszula Grygier PWN, 2010
Biologia Omega Arkusze egzaminacyjne 2012
Biologia Operon 2012 Testy i Arkusze

Chemia R
Chemia 1 Operon podr R
Omega Chemia R Arkusze egzaminacyjne 2012
Chemia 1 zeszyt cwiczeń Operon
Repetytorium maturzysty Greg 2013/2014
Operon Chemia matura 2012 testy i arkusze

Wszystko w granicach 7-15 zł Czesc nowa, czesc odkupiona od osób, które też dostały się na lek Polecam! Więcej informacji pisać wiadomości pw ;)

sportowiec35

Post autor: sportowiec35 » 2 cze 2016, o 21:52

Hej, nadal aktualne ksiazki lewińskiego? jestem bardzo zainteresowana czekam na odpowiedz.
Agnieszka

natka8

Post autor: natka8 » 19 sie 2016, o 15:22

Czy oferta jest nadal aktualna?

aga_li

Post autor: aga_li » 24 sie 2016, o 21:53

sportowiec35, Mam do sprzedania książki W. Lewińskiego, jesli nadal szukasz.

Link do mojego wątku: sprzedam-ksiazki-dla-maturzystow-i-kand ... t71065.htm

Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ