1 i 2 rok naraz.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
salatkazkurczakiem
Posty: 2
Rejestracja: 9 cze 2016, o 12:52

1 i 2 rok naraz.

Post autor: salatkazkurczakiem »

Witam, jestem na 1 roku lekarskiego, niestety wszystko wskazuje na to, że nie zaliczę anatomii(brak dopuszczenia do egzaminu najprawdopodobniej), a z histo pewnie będą nie małe problemy, podejrzewam wrzesień. Chciałam przenieść się na WUM, ale z tymi wynikami raczej mnie nie przyjmą. Czy jest możliwe, gdybym zrekrutowała się na 1 rok na WUM(zakładając że się dostanę, podobno słabo matura w tym roku poszła, mam na tyle punktów że na większość uczelni się dostałam pod koniec lipca w zeszłym roku, z matmy podstawowej 90%), żebym normalnie chodziła na anatomię, histo mi przepisali i chodzić na niektóre przedmioty z II rokiem, żeby sumarycznie nie tracić roku? Dodam że jestem po pół roku histo i biochemii, biofizykę mam zdaną, chemię, historię medycyny, higienę, chodziłam na fakultet z łaciny.
W skrócie: pójść na 1 rok, i chodzić na część przedmiotów z 2.
salatkazkurczakiem
Posty: 2
Rejestracja: 9 cze 2016, o 12:52

Re: 1 i 2 rok naraz.

Post autor: salatkazkurczakiem »

Miało być że miałam pół roku fizjo i biochemii
DobreOko
Posty: 40
Rejestracja: 19 maja 2014, o 08:47

Re: 1 i 2 rok naraz.

Post autor: DobreOko »

ale po co takie kombinacje? co by ci to miało dać?
Awatar użytkownika
chemfans
Posty: 32
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:10

Re: 1 i 2 rok naraz.

Post autor: chemfans »

Czasami jest tak, choć nie interesowałem się tym nigdy dokładniej że aby mieć niektóre przedmioty które pojawiają się na kolejnych latach musisz mieć zaliczone konkretne przedmioty z poprzednich lat. Coś przewinęło mi kiedyś takiego, chyba w kartach przedmiotu czy czymś takim gdzie podane są dokładnie wymagania i gdzie opisany jest dokładnie dany przedmiot.
Bardzo wątpię by ktoś poszedł na coś takiego - mocno to naciągane
W skrócie: kombinujesz jak koń pod górę

Dobra szczera rada : Nie utrudniaj sobie życia, wyciągnij wnioski z błędów - zalicz I rok - to powinno być najważniejsze - jeśli coś nie poszło na I roku to bardzo prawdopodobne że na II również mogą pojawić się problemy a wtedy masz 2 problemy na głowie czego Ci nie życzę
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Michch i 13 gości