Lwów ;)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kiska
Posty: 2
Rejestracja: 4 lip 2012, o 20:12

Re: Lwów ;)

Post autor: kiska »

Witam, jestem zainteresowana studiami we Lwowie, coraz więcej czytam na ten temat i zaczynam szczerze marwić się o rozmowę kwalifikacyjną i wszystkie pozostałe formalności. Gdyby ktoś zechciał powiedzieć mi parę słów na ten temat byłabym szalenie wdzięczna.
magma1234
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2011, o 14:01

Re: Lwów ;)

Post autor: magma1234 »

pytania we lwowie na pierwszy rzut oka sa banalne, a tak naprwde wiele pytan jest podchwytliwych", najlepiej pojechac do lwowa dwa dni wcześniej przejść się pod sale egzaminacyjną, popytac jakie mieli pytania kandydaci, z czym mieli problem, wiele zestawów pytań się powtarza i tu jest szansa, że jak trafi się zestaw z poprzedniego dnia to sie zda , chemia we lwowie to podstawa no i angielski , na egzamin wstepny dają najlepszych speców z anlika i chemii,
magma1234
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2011, o 14:01

Re: Lwów ;)

Post autor: magma1234 »

pozostałe formalności to dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty( oczywiście w terminie), najlepiej i najtaniej ( duzo taniej ) przetłumaczyć na miejscu, zabrać ze sobą kasę na egzamin bo automatycznie po egzaminie ogłaszaja wyniki i trzeba w kasie uczelni zapłacic za cały rok,

tanie noclegi w granicach 40 - 50 zl za dobę można dostac u polskich rodziń , nawet blisko uczelni, jest we lwowie jakas organizacja która zrzesza polaków , bez problemu można wygooglac zadzwonić i zarezerwowac nocleg , a jak macie kase to blisko uczelni sa 2 hotele
maturzystka04
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 11:58

Re: Lwów ;)

Post autor: maturzystka04 »

Ja już złożyłam dokumenty do Lwowa i mam egzamin na 16.08 od godziny 9.
Czy ktoś ma jeszcze w tym dniu?
kiska
Posty: 2
Rejestracja: 4 lip 2012, o 20:12

Re: Lwów ;)

Post autor: kiska »

Magma1234 - dziękuję bardzo za te informacje napewno okażą się przydatne. Na którym roku jesteś?

Maturzystka04 - ja też mam termin w tym dniu i o tej godzinie
margo_08
Posty: 1
Rejestracja: 4 lip 2012, o 15:50

Re: Lwów ;)

Post autor: margo_08 »

Mam pytanie czy ktoś mi może powiedzieć czy dokumenty mają być najpierw przetłumaczone a póznie zatwierdzone przez notariusza czy najpierw mają być sxerowane poświadczone przez notariusza i pózniej przetłumaczone.
Z góry dziękuje prosze o szybką odp
joleńka
Posty: 26
Rejestracja: 15 paź 2011, o 13:49

Re: Lwów ;)

Post autor: joleńka »

czy wiecie czy erasmus jest we lwowie ?
Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Re: Lwów ;)

Post autor: Surgeeon »

Z tego co wiem to na Ukrainie nie ma Erasmusa
hookmeup9
Posty: 82
Rejestracja: 4 mar 2012, o 21:23

Re: Lwów ;)

Post autor: hookmeup9 »

margo 08 najpierw skserowane i poswiadczone potem do tlumacza. mam pytanie do tych co chca isc na studia na ukrainie. skoro jest problem nostryfikacji a tak na prawde nie ms nigdy 100 procent pewnosci ze sie przeniesiecie to dlaczego decydujecie sie tam studiowac? dlaczego nie np. koszyce na slowacji? Pozdrawiam

Nymphaea_Fabiola
Posty: 25
Rejestracja: 3 sty 2012, o 10:39

Re: Lwów ;)

Post autor: Nymphaea_Fabiola »

odpowiedzią jest cena studiow w koszycach a cena studiow we lwowie
gadzia09
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2013, o 17:37

Re: Lwów ;)

Post autor: gadzia09 »

wybiera się ktoś w tym roku do Lwowa ? Proszę o kontakt)
gaabaa15
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2014, o 13:00

[Link] Lwów ;)

Post autor: gaabaa15 »

Awatar użytkownika
medycyna_Tarnopol
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2016, o 21:18

Re: Lwów ;)

Post autor: medycyna_Tarnopol »

Zabrakło Ci punktów na dostanie się na wymarzoną medycynę w Polsce? Przecież nie o to chodzi aby trafić w maturalny klucz odpowiedzi!
Rekrutacja na rok akademicki 2016/17 już się rozpoczęła! Kandydaci na studentów medycyny w Tarnopolu rozpoczną rozmowy kwalifikacyjne już pod koniec czerwca! Zapraszamy do kontaktu!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości