MON łódź medyczne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
annaoj
Posty: 17
Rejestracja: 26 sty 2013, o 10:10

Re: MON łódź medyczne

Post autor: annaoj »

Jeśli nie byłaś w wojsku i nie odbyłaś szkolenia to nieuregulowany.
Mnie natomiast interesuje, czy wybierając MON płaci się 2 razy - stówę przy rejestracji do WSOWL i 85,- rejestrując się do Łodzi? Bo pokazuje dwie różne kwoty.
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: MON łódź medyczne

Post autor: alicia »

annaoj, tak płacisz za rekrutację w WSOWL i w Łodzi
Awatar użytkownika
sylwucha010
Posty: 585
Rejestracja: 5 maja 2009, o 19:35

Re: MON łódź medyczne

Post autor: sylwucha010 »

Za WSOWL warto dla samych badań zapłacić
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: MON łódź medyczne

Post autor: alicia »

sylwucha010, odnośnie badań, jakie obejmowały badania u ginekologa?
Awatar użytkownika
sylwucha010
Posty: 585
Rejestracja: 5 maja 2009, o 19:35

Re: MON łódź medyczne

Post autor: sylwucha010 »

Zależy w którym rkwl, ale z reguły to było najprostsze badanie ginekologiczne. Zresztą mi tam po całym dniu było absolutnie wszystko jedno co mi zrobią, byle by tylko dali ten papierek (a potem i tak się okazało że musze jechać jeszcze raz)

PS. Nie bójcie się poprawiać badań krwi, macie 2 tygodnie na oddanie obiegowki, a np. Bilirubine można ładnie przez ten czas zbić i odpoczywamy dużo zanim pójdziemy na badania

Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: MON łódź medyczne

Post autor: alicia »

sylwucha010, dzięki za odpowiedź, choć wcześniej niż ją dostałam trafiłam na badania. Też byłam 2 razy, ale się udało. Teraz pozostało tylko czekać na wyniki tej nieszczęsnej matury
RudaWiewiorka
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2015, o 17:14

Re: MON łódź medyczne

Post autor: RudaWiewiorka »

Kiedy przychodzi mail ze wsowlu?
Macie badania ginekologiczne? Ja w kwietniu miala tylko okuliste, laryngologa, neuro i rtg i krew I wszystko ok, tylko ciekaee jak matury a poza tym to jeszcze liczy sie test sprawnosciowy, zobaczymy jak to bedzie
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: MON łódź medyczne

Post autor: alicia »

RudaWiewiorka, to ja miałam badania krwi i moczu, rtg, okulista, ortopeda, neurolog, ginekolog, psycholog, badanie audiologiczne i z tym wszystkim jeszcze się szło do internisty
Jeżeli chodzi o mejl odnośnie testów sprawnościowych to ja już dostałam
Awatar użytkownika
sylwucha010
Posty: 585
Rejestracja: 5 maja 2009, o 19:35

Re: MON łódź medyczne

Post autor: sylwucha010 »

Już sie nie moge Was doczekać
slaep
Posty: 9
Rejestracja: 31 sie 2016, o 20:15

Re: MON łódź medyczne

Post autor: slaep »

Cześć!

Mam pytanie do osób startujących w ostatnich latach na wojskowo-lekarski (w ramach limitu MON). Jak komisje lekarskie (i poszczególni lekarze, głównie okuliści) podchodzą do kandydatów na lekarzy wojskowych? Bo okazuje się, że zgodnie z rozporządzeniem wymagania zdrowotne dla kandydata na studia wojskowe (czy w ogóle na żołnierza zawodowego jakiegokolwiek) są wyższe niż np. dla żołnierzy (już służących) w jednostkach reprezentacyjnych, specjalnych czy desantowo-szturmowych

I dlatego chciałem spytać, jak w praktyce te badania wyglądają. Czy komisja ściśle trzyma się tych tabelek, czy może jednak kandydat na studia nie jest oceniany tak surowo (bez przesady oczywiście).

Będę bardzo wdzięczny za każdą odpowiedź. Jak ktoś woli nie opisywać tego na forum, to piszcie na priv.

Pozdrawiam!
kael
Posty: 1
Rejestracja: 8 sty 2017, o 02:33

Re: MON łódź medyczne

Post autor: kael »

Pytam się tutaj. Interesowałem woj-lekiemltmon jednak teraz raczej odpuszczę sobie w tym roku rekrutacje wsowlltwe wrocku z powodów różnych i wybiorę się na cywilny woj/lek wiec moje pytanie brzmi czy będąc na cywilnym woj-lek w łodzi można na x-rokult2,3,4rok jakoś przenieść się na MON, nie tracąc Roku/ów . Słyszałem że można podpisać umowę i wszystko jest załatwione ? nie wiem jakoś za prosto to brzemi
Byłbym wdzięczny za info/jakiekolwiek
DANKE
Sheut
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:02

Re: MON łódź medyczne

Post autor: Sheut »

Cześć!
Ja mam pytanie dotyczące weekendów. Czy to wygląda tak, że trzeba w weekendy wracać do Wrocławia, czy raczej na stałe siedzi się w Łodzi?
I w sumie jeszcze jedno - Rozumiem, że ma się tam miesiąc wolnego + praktyki (w dowolnym mieście?), czyli wychodzi, że mogę zrobić sobie miesiąc wakacji i np. praktyki w rodzinnym mieście?
firstelizabeth
Posty: 42
Rejestracja: 12 mar 2014, o 20:26

Re: MON łódź medyczne

Post autor: firstelizabeth »

Hej, czy wie ktoś może jak napisać życiorys do WKU?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości