Jak to zrobić?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
twins97
Posty: 87
Rejestracja: 29 mar 2016, o 14:30

Jak to zrobić?

Post autor: twins97 »

Hej
Jak to zrobić aby dobrze się przygotować do matury i mieć dobry wynik z bio i chem?
Ostatnio zmieniony 6 lip 2016, o 14:16 przez twins97, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Jak to zrobić?

Post autor: glikokortykosteroid »

Zostań w domu, naucz sie porządnie materiału/odśwież sobie go, a potem rób mnóstwo zadań i srawdzaj je dokładnie z kluczem i analizuj dokładnie błędy żeby zrozumieć jego naturę (klucza). To jest moja opinia.

Kamil987
Posty: 51
Rejestracja: 30 gru 2015, o 17:43

Re: Jak to zrobić?

Post autor: Kamil987 »

U mnie było to samo z wynikiem co u Cb, a nastapiwałem sie na nieco inny scenariusz a na pewno nie na tak tragiczny, tym bardziej ze szkolę matury szły dobrze. Teraz nie wiem czy iść na tę fizjoterapie, ktora by mi pasowała ale boje sie o prace później czy zaryzykować i zostać w domu. Dodam, że z biologii wykończył mnie klucz
Kamil987
Posty: 51
Rejestracja: 30 gru 2015, o 17:43

Re: Jak to zrobić?

Post autor: Kamil987 »

I pytanie czy z tak słabo maturą warto, czy do dla mnie, może to tylko dla wybitnych jednostek.
Awatar użytkownika
adixe
Posty: 82
Rejestracja: 2 lip 2015, o 13:56

Re: Jak to zrobić?

Post autor: adixe »

Ja po biolchemgeo kupilem jeden zbiorek z fizyki , zrobilem go i po roku napisalem na 72% więc zajebisty wynik czeka na ciebie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości